Strona główna » Blog » Setny salon YES

Setny salon YES

Najnowszy Sklep Jubilerski YES Toruń Plaza, to już setny salon tej markowej sieci, oferującej oryginalną biżuterię nawiązującą do ponadczasowej klasyki oraz najmodniejszych trendów. Firma YES – obchodząca właśnie jubileusz 30-lecia istnienia – zarządza już siecią 100 salonów jubilerskich. To druga pod względem liczby salonów sieć jubilerska w kraju i zarazem jedyna rozwijająca się na zasadach franszyzy.

Pierwszy sklep YES powstał w 1993 roku w Poznaniu. Biżuteria YES adresowana jest do Klientów, którzy stawiają wzornictwu najwyższe wymagania. Kolekcje i wzory biżuterii takie jak YES Charms Collection, Studio Y czy Krystof Strozyna for YES – wytyczają nowe trendy, a wielkimi przebojami są takie kolekcje jak YES Pop, YES Icons czy Organica. Natomiast do klasyki jubilerskiej należą kolekcje: Wiktoriańska oraz wzory biżuterii, takie jak jednokamieniowe pierścionki z brylantem Éternel, Stella czy Amore.

Dla Klientów setnego sklepu YES w CH-R Toruń Plaza firma przygotowała specjalne upominki: 100 złotych serduszek, dla 100 pierwszych Klientów, którzy dokonają zakupu za jedyne 100 zł.

Z kolei z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia, firma YES wykreowała trzy wyjątkowe wzory i kolekcje zaprojektowane przez własnych projektantów: Jubilé, pierścionek pełen klasycznego piękna, z topazem błękitnym i 30 diamentami; Lotus – artystyczną kolię z perłami i kryształami Swarovski, istniejącą tylko w 30 egzemplarzach oraz srebrną kolekcję Pavoni, nawiązująca do jednej z pierwszych kolekcji firmy YES, z motywem pawi.

[nggallery id=2078]

Ranga firmy YES oraz odniesiony przez nią sukces, znalazły uznanie w oczach niezależnych ekspertów. Kampanię wizerunkową stworzoną wokół Kalendarza YES 2010, uznano za najlepszą w prestiżowym konkursie PRCH Retail Awards. Natomiast założyciele i współwłaściciele YES: Maria Magdalena Kwiatkiewicz, Michał Kwiatkiewicz i Krzysztof Madelski, znaleźli się w finałowej dziesiątce prestiżowego konkursu Ernst & Young – Przedsiębiorca Roku 2011.

 

2011-11-17T12:50:30+00:0017 listopada 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: