SICILIAN WOLF od NEVER EVER

Sesja SICILIAN WOLF od NEVER EVER

Najnowszą sesję warszawskiego duetu projektantek zrealizowano na Sycylii w okolicach Palermo. Tłem dla kolekcji poświęconej wolności i niezależności wilka była surowa i dzika nadmorska przyroda. Sicilian Wolf to także zapowiedź kolejnego jesienno-zimowego sezonu w NEVER EVER.

Białe klify Scala dei Turchi, błękit nieba, omszałe nadmorskie głazy i zielono-turkusowa woda morza Tyrreńskiego stały się kanwą do kolejnej opowieści na temat kolekcji WOLF. Tym razem projekty inspirowane nieuchwytnym i dzikim wilkiem sfotografowano w surowej nadmorskiej scenerii. Naturalne kolory ziemi potęgują soczyste zielenie i róż przewijające się w kolekcji. Południowe, aczkolwiek nadal surowe i puste przestrzenie odzwierciedlają umiłowanie tytułowego wilka do wolności i niezależności.

Sicilian Wolf to także zapowiedź nowego sezonu w NEVER EVER. Kolekcja na jesień 2019 będzie kontynuacją zwiewnych, lejących sukien WILD, WOLF i RESPECT oraz płaszczy HARRY w różowym i kamelowym kolorze. W obiektywie Grzegorza Pająka nie mogło zabraknąć flagowego projektu z kolekcji, czyli limitowanej serii złotych, ręcznie malowanych przez Kamilę Chojnacką kurtek, których plecy zdobi głowa wilka. Sycylijską sesję NEVER EVER promuje także kolejny spot reklamowy, który zobaczyć można na kanale YOU TUBE marki:
Never Ever / Sycylia #mokokolor

Kolekcja WOLF dostępna jest w butiku na Mokotowskiej 61 i na neverever.pl

Podziel się wiadomością:

Polecamy również