Strona główna » Blog » Selena Gomez i smartfony

Selena Gomez i smartfony

Selena Gomez, celebrytka, aktorka, piosenkarka i… bizneswoman podpisała umowę o współpracy marketingowej z firmą Case-Mate, producentem wyjątkowo modowych i stylowych obudów na smartfony i tablety.

Selena Gomez weźmie udział w najbliższej kampanii marki – „Right Case, Right Occasion” – która wprowadza na rynek designerską linię dla prawdziwych fashionistek i miłośników modnych gadżetów. Przedstawiciele firmy zapowiadają, że są to modele, które odzwierciedlają aktualne trendy w modzie, świecie gwiazd, a przy tym na tyle oryginalne, że każdy może dopasować je do swojego indywidualnego stylu. .

Moda wypełnia ogromną część mojego życia, dlatego też teraz chcę podzielić się swoimi doświadczeniami z moimi fanami na całym świecie” – mówi Selena Gomez. „Jestem strasznie podniecona faktem, że mogę współpracować z taką firmą, jak Case-Mate; oni mają w swojej ofercie tyle pięknych, stylowych modeli, że bez problemu mogę je zmieniać tak, by pasowały do każdej kolejnej stylizacji.”

Przypomnijmy, że Selena stworzyła odnoszącą sukcesy linię ubrań Dream Out Loud, a obecnie przymierza się do wypuszczenia na rynek pierwszej własnej perfumy.

2018-03-14T09:27:08+00:0031 lipca 2012|Gwiazdy, Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: