Seksowne show Li Parie

Strona główna » Blog » Seksowne show Li Parie

Seksowne show Li Parie

W czwartkowy wieczór w klubie The Eve, Li PARIE zaprezentowało najnowsze trendy bieliźniane obecnego i nadchodzącego sezonu. Był to niezwykły spektakl piękna, kobiecości i seksapilu. Pikanterii całemu wydarzeniu dodał pokaz brawurowej burleski w mega seksownym wydaniu.

Pokaz to tylko otoczka prawdziwego przesłania. Li PARIE głośno nawołuje do profilaktycznego badania piersi. Działania Jolanty Lewickiej ekspertki w dziedzinie BRAFITTINGU, wspierają gwiazdy z pierwszych stron gazet tj. Edyta Herbuś, Natalia Lesz, Viola Arlak czy Justyna Sieńczyłło. Wszystko po to, aby wspierać nie tylko piękno, ale także zdrowie.

Jeżeli chodzi o sam pokaz, modelki zaprezentowały najnowsze trendy w dwóch odsłonach. W pierwszej ogłoszono wielki powrót prawdziwego, tradycyjnego gorsetu, szytego na sztywnej, solidnej konstrukcji i pieczołowicie sznurowanego. Te najmodniejsze, kipiące zmysłową erotyką, inspirowane są buduarowym stylem retro. Dekoracyjne, w zdecydowanej kolorystyce i bogato zdobione stanowią doskonałą bazę wykwintnego stroju zarówno tego w wersji wieczorowej, jak i dziennej.

W drugim wyjściu modelki prezentowały komplety bielizny w połączeniach z zimowymi dodatkami. Tu również królowały odważne wzory w kontrastowych zestawieniach z feerią fikuśnych dodatków. Deserem pomiędzy pokazami okazał się pikantny spektakl frywolnej burleski. Tancerka, niczym artystka Moulin Rouge, z wdziękiem prezentowała najbardziej okazałą bieliznę tego wieczoru.

Li PARIE, jako ambasador kobiecości, w trakcie pokazu zachęcało także do samobadania piersi. „To pierwsza i podstawowa zasada profilaktyki raka piersi, której uczymy i zachęcamy do codziennego odruchowego badania przy zakładaniu bielizny.” – powiedziała Jolanta Lewicka właścicielka Li PARIE i profesjonalna brafitterka. Specjalnymi gośćmi wydarzenia były Ania i Monika, która z dumą mówiły o swoim zwycięstwie w walce z rakiem.

Na pokazie Li PARIE nie zabrakło także celebrytek ceniących kobiece piękno i zmysłowość. Wśród nich znalazły się m.in.: Edyta Herbuś, Natalia Lesz, Viola Arlak, Marzena Trybała, Justyna Sieńczyłło, Katarzyna Krupa, Blanka Winiarska, Ewa Szabatin, Beata Deskur, Jolanta Borowiec, Anna Oberc, Karina Kunkiewicz, Kasia Klich i Pola Czarnecka.

[nggallery id=279]

2010-10-22T13:57:54+00:00 22 października 2010|Moda|

1 komenarz

 1. zdegustowanaana 23/10/2010 w 00:39 - Odpowiedz

  Czemu nikt nie sprecyzował, że LiParie to jedynie sklep (w dodatku najdroższy w Warszawie, w innych te same marki są sporo tańsze) a bielizna jest marek m.in. Freya, Masquerde, Panache?

  No i szkoda, że ten cały blichtr skrywa bardzo nieciekawą rzeczywistość: LiParie właśnie okazało się być sklepem skrajnie nieuczciwym, kradnącym zdjęcia i opisy ze stron konkurencji (praktycznie żadnego stanika ze swojej dużej bądź co bądź oferty nie opisali sami!).
  Tutaj na ten temat dużo więcej wraz z dowodami:
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,107770737,117734041,kolejna_wpadka_Li_Parie.html?wv.x=2

  Niesmak ogromny

Zostaw komentarz