Strona główna » Blog » Seksowne pończochy na wiosnę

Seksowne pończochy na wiosnę

Na wyczekiwaną przez wszystkich ciepłą porę roku, Gatta przygotowała seksowną alternatywę dla klasycznych rajstoppończochy – gładkie z wyjątkowo wiosennymi, kwiecistymi aplikacjami oraz ażurowe, zakończone zniewalającą koronką. Sama zdecyduj, które wyraźniej podkreślą Twoją kobiecość!

Wiosna to nie tylko czas zmian w otaczającej nas przyrodzie. To także odnowa garderoby i powrót do naszych odzieżowych upodobań. Jeśli najwygodniej i najatrakcyjniej czujecie się w seksownych pończochach, już niedługo będziecie mogły zastąpić nimi, noszone w chłodniejsze dni, rajstopy. Jak co roku, Gatta przygotowała kilka ciekawych wzorów pończoch – zarówno klasycznych, gładkich, jak i bardzo modnych – ażurowych.
„Ażury obecne do tej pory w liniach rajstopowych, wprowadziliśmy także do kolekcji pończoch. Są delikatne jak pajęcze nici, przez co subtelnie podkreślają atrakcyjność nóg. Amatorki kwiecistych wzorów, także znajdą wśród wiosennych propozycji coś dla siebie – gładkie, cienkie pończochy z niezwykłą aplikacją” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatty.

W zgodzie z trendami
Wszystkie wiosenne modele pończoch Gatty zaprojektowane zostały w myśl najważniejszych trendów sezonu – kwiecistych i geometrycznych wzorów (Lavinia i Martina) oraz niezwykle modnych ażurów (modele Maribel). Pończochy z kolekcji Gatty pasują zarówno do koktajlowych sukienek, jak i dopasowanych spódnic, po które wiosną będziemy sięgać jeszcze chętniej.

2018-03-14T11:46:14+00:0025 lutego 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: