Seksowna projektantka ubiera gwiazdy

Na salony powoli wkracza urocza projektantka, która już urzekła swoimi kreacjami kilka gwiazd naszego show-biznesu. Jej kreacje miały na sobie m.in Ola Szwed, Katarzyna Glinka, Agnieszka Włodarczyk, Ewelina Lisowska, Aga Boryń, Ola Ciupa, Paulina Drażba, Iza Kuna, Paulina Sykut czy Eliza Gwiazda.

Magda Żabicka, bo o niej mowa tworzy przede wszystkim kolorowe sukienki, dopasowane długie kreacje, wzorzyste marynarki i wzoruje się na trendzie „pin-up” wywodzącego się z lat 40 i 50 tych. Dotyczył on rozkloszowanych sukienek i skąpych strojów, również bieliźnianych, pojawiających się na plakatach. Propagatorką i miłośniczką nowego stylu była Marilyn Monroe. Projektantka sama przypomina słynna seksowna aktorkę i bez problemu mogłaby stać się gwiazdą. 

Magdalena Żabicka, markę “Pin-Ups” stworzyła w 2014 roku. Projektantka wcześniej szyła kreacje dla przyjaciół, lecz brakowało jej odwagi by stworzyć własną działalność. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie – obecnie wytwory marki dostępne są w butikach multibrandowych w całej Polsce, oraz na platformie sprzedaży online www.pinups.pl . Magda swoje Atelier zainicjowała na szczecińskiej starówce. XVI wieczny klimat miejsca, wspiera twórczość artystki.

Marka “Pin-Ups” jest kompozycją XX-wiecznego trendu z latami współczesnymi – “To ubrania z pazurem, które wykraczają poza schemat sezonowych kolekcji”. Markę odznaczają proste formy, bogate faktury oraz wyrafinowane kroje. Kolekcje skierowane są dla kobiet aktywnych, ciekawych świata, lubiących wyróżnić się z szarego tłumu, kochających modę i ekspresję. Najwyższej jakości materiały zdobione są za pomocą technologii druku cyfrowego, dzięki czemu powstałe zdobnictwo jest unikatowe.

Absolwentka Socjologii oraz Doradztwa Psychospołecznego, projektuje ponad 100 modeli w sezonie. W dalszych planach firmy jest rozszerzanie sieci butików firmowych w Polsce oraz zagraniczna ekspansja marki. Magda kilka lat temu kiedy jeszcze nie myślała o własnym biznesie wystartowała w wyborach Miss Bikini w Mielnie i znalazła się w pierwszej piątce. Wiele razy znajomi namawiali ją do udziału w rożnego rodzaju wyborach, ale ona już wtedy myślała raczej o roli po drugiej stronie. Chciała ubierać kobiety, nie tylko na konkursy piękności, czy na ścianki. Swoje marzenia właśnie spełniła i otwiera pierwszy butik w Szczecinie i już myśli o Warszawie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

4 przemyślenia nt. „Seksowna projektantka ubiera gwiazdy

  1. Moim zdaniem Lisowska najfajniej się ubiera. Zastanawiam się tak w ogóle kiedy będzie nowa reklama Media Expertu…

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)