Strona główna » Blog » Sekrety urody, sekrety miłości

Sekrety urody, sekrety miłości

Klientki i pracownicy salonu piękności – ich radości i smutki, życiowe rozterki i miłość. Włoski serial „Sekrety urody” od 24 kwietnia 2012 roku o 00:00 od wtorku do piątku na Zone Romantica.

Akcja serialu rozgrywa się w salonie piękności, który kiedyś był luksusowym sklepem fryzjerskim. Właściciel Armando nagle zmarł i zostawił górę długów, dwóch synów, żonę oraz pochodzącą z Albanii kochankę, która spodziewa się jego dziecka. Wdowa po Armandzie wykazuje się niezwykłą odwagą i przedsiębiorczością. Sklep fryzjerski postanawia zamienić w salon piękności, w którym o urodę będą mogły zadbać zarówno bogate, jak i biedne kobiety.

Fabuła to splot historii życia osób pojawiających się w salonie, jego pracowników i klientów. Miejsce, gdzie kobiety spotykają i rozmawiają, plotkują i dzielą swoimi przeżyciami. Poznajemy historie kilku osób: właścicielki salonu Anny, jej przyjaciółki i księgowej Franceski, Vicki – kochanki podejrzewanego o prowadzanie brudnych interesów biznesmena oraz Duski, młodej kobiety, którą zmarły mąż Anny pozostawił w ciąży. Śledzimy też bujne życie erotyczne Luki – fryzjera geja. W kolejnych odcinkach będą pojawiać się nowe ciekawe osobowości, których obecność doda pikanterii biegowi wydarzeń.

Poznamy historie kilkunastu zupełnie różniących się od siebie kobiet, biednych i bogatych, agresywnych i delikatnych, nikczemnych i podłych, wyrozumiałych i tolerancyjnych. Pełnych sprzeczności, dzięki czemu ciekawych.

[nggallery id=2656]

Serial „Sekrety urody” od 24 kwietnia 2012 roku o 00:00 od wtorku do piątku na Zone Romantica.

Tytuł oryginalny: Bello delle Donna/Beauty Centre
Produkcja: 2003
Reżyser: Maurizio Ponzi, Giovanni Soldati
Obsada: Stefania Sandrelli, Virna Lisi, Nancy Brilly, Eva Grimaldi, Giuliana De Sio, Gabriel Garkom, Cristina Ascani, Massimo Bellinzoni, Antonella Ponziani, Lunetta Savino, Caterina Vertova, Maria Grazia Cucinotta.
Liczba odcinków: 36

2012-04-17T14:08:20+00:0018 kwietnia 2012|Kultura, Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: