Sekrety gwiazd: włosy - ModaiJa

Sekrety gwiazd: włosy

Strona główna » Blog » Sekrety gwiazd: włosy

Sekrety gwiazd: włosy

Długie, gęste, bujne – o takich włosach marzy większość kobiet. Pewnie nie raz z zazdrością patrzyłaś w ekran telewizora i marzyłaś o tym, by mieć włosy jak gwiazda. Jak można to osiągnąć?

Ze sklepowych półek błyszczą setki kosmetyków do włosów, mniej lub bardziej skutecznych, a w magazynach kobiecych znaleźć można różnorodne przepisy na maseczki własnej roboty. To jednak nie wszystko. Nad znanymi osobami pracują całe zastępy stylistów, fryzjerów i kosmetyczek. A i na tym się nie kończy, ponieważ różne role aktorek, piosenkarek i modelek, wymagają szybkich zmian fryzury. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób gwieździe z dnia na dzień przybyło kilka centymetrów włosów, oto odpowiedź – gwiazdy chętnie korzystają z usług specjalistycznych klinik, oferujących różnorodne zabiegi upiększające włosy.

Wśród najpopularniejszych są zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów, a także trwałego prostowania i dodawania blasku. Największą zaletą takich zabiegów jest fakt, że efekt widoczny jest od razu, nie potrzeba więc całych miesięcy czy lat, by włosy wyglądały pięknie. Takich kosmetycznych zabiegów przedłużania czy zagęszczania włosów nie należy jednak mylić z tymi przeprowadzanymi u fryzjera, polegającymi na doklejaniu czy doplataniu nowych włosów. Dzięki metodom stosowanym w klinikach, nowe fryzury są dużo bardziej trwałe i wyjątkowo wytrzymałe, dlatego tak dobrze sprawdzają się np. na planach filmowych, czy podczas koncertów.

– Najczęściej stosowana u nas metoda IMD2G polega na odpowiednim, bardzo precyzyjnym, ręcznym wszczepianiu pojedynczych nowych włosów do cienkiej jak pergamin mikroskóry, która pod wpływem temperatury ciała zespala się ze skórą głowy – tłumaczy Ryszard Gzela, właściciel kliniki Handsome Men, z której często korzystają gwiazdy, m.in. Magdalena Różczka, Dominika Ostałowska, Anna Popek, Shazza, Ewa Kuklińska, Bogna Sworowska, Dariusz Kordek i wiele innych. Zabiegi takie mają jeszcze jedną dodatkową zaletę – przeprowadzone są jednorazowo i cieszyć można się nimi na bardzo długo.

Na zdj. Ewa Kuklińska przed i po zabiegu metodą IMD2G Fot. Materiały archiwalne kliniki Handsome Men

2018-03-14T12:31:30+00:00 17 września 2010|Uroda|