Strona główna » Blog » SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2013 W OPOLU

SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2013 W OPOLU

Zespół Elite kontynuuje swoją tegoroczną podróż po Polsce w poszukiwaniu przyszłych gwiazd światowych wybiegów. Jednym z miast, w których odbędzie się casting do Schwarzkopf elite model look Polska 2013 jest Opole. W tym roku scouci Elite spotkają się ze wszystkimi chętnymi w sobotę 11 maja w CH Karolinka. Castingi rozpoczną się o godz. 11.00 a zakończą o 19.00. Każda z przybyłych będzie miała szansę udziału w tym największym modelingowym przedsięwzięciu. Dodatkowo na wszystkie panie, które tego dnia odwiedzą centrum czeka strefa beauty elite.

Sen, który się spełnia…

Być może to właśnie w Opolu scouci Elite znajdą jedną spośród tysiąca dziewcząt, która będzie miała szansę spełnić swoje marzenia. Kandydatki, pomiędzy 14 a 22 rokiem życia, które tego dnia odwiedzą CH Karolinka spotkają się z przedstawicielami najlepszej agencji modelek na świecie. To właśnie oni ocenią predyspozycje i możliwości kariery przyszłej topmodelki. Każda z nich może pójść w ślady modelek, które również zaczynały z Elite – Cindy Crawford, Stephanie Seymour, Gisele Bundchen, Sigrid Agren czy Constance Jablonski .

Kto na casting…

Aby wziąć udział w castingu należy:

  • być kobietą

  • mieć od 14 do 22 lat (dziewczęta poniżej 18 roku życia muszą przynieść zgodę opiekuna na ich udział w konkursie)

  • mieć przynajmniej 172 cm wzrostu

  • założyć ubranie podkreślające figurę (np. obcisły top, leginsy)

  • zrobić bardzo delikatny makijaż, lub nie malować się w ogóle

  • przynieść gumkę do spięcia włosów.

 

Idealne połączenie profesjonalizmu, elegancji i piękna

Zwieńczeniem kilkunastu tygodni castingów będzie wybór najlepszych kandydatek. Selekcji dokonają scouci Elite. Finalistki wybierane są nie tylko na podstawie ich fotogeniczności, osobowości czy naturalnego piękna, ale także ze względu na ich potencjał – stąd z wybranymi dziewczętami francuscy i polscy przedstawiciele agencji spotkają się osobiście. Ważnym elementem jest, aby modelki odpowiadały aktualnym trendom panującym w modzie, co rokrocznie daje szansę, nawet tym, które w poprzednich latach nie przeszły „eliminacji”. Wybrane dziewczęta wezmą udział w finałowej Gali a wcześniej w tygodniowym zgrupowaniu Elite Model School. Wszystkie będą miały szanse zaprezentowania się podczas finału a jedna z nich zakwalifikuje się do światowego finału elite model look 2013. W finale wezmą udział finalistki ze wszystkich 70 krajów, w których przeprowadzany jest konkurs. Nagrodą główną, prócz niezapomnianej przygody, jest trzyletni kontrakt z najbardziej znaną agencją świata – Elite.

Schwarzkopf elite model look polska 2013

Konkurs elite model look Polska przeprowadzany jest od ponad 10 lat. W tym czasie w konkursie wzięło udział tysiące dziewcząt z całej Polski, z których wiele, nie tylko zwyciężczynie, rozpoczęło już kariery modelek – przykładem mogą być Aleksandra Ziemińska, Michalina Czynszak czy Ania Porzuczek. Konkurs elite model look jest najbardziej znanym i popularnym konkursem modelingu, w którym rokrocznie udział bierze ponad 350.000 kandydatek z 800 miast, 70 krajów i 5 kontynentów.

Zapraszamy także na stronę internetową www.elitemodellook.com/pl oraz na oficjalne FB konkursu – www.facebook.com/EliteModelLookPolska

Pozostałe castingi…

Pozostałe castingi do Schwarzkopf elite model look Polska 2013 będą miały miejsce w:

– Gdańsku, 25 maja 2013 w Galerii Bałtyckiej,

– Krakowie, 8 czerwca 2013 w Galerii Krakowskiej,

– Katowicach, 9 czerwca 2013 w Silesia City Center,

– Wrocławiu, 15 czerwca 2013 w Galerii Dominikańskiej,

– Szczecinie, 22 czerwca 2013 w Galerii Kaskada.

Elite Model Look Opole

2018-03-14T08:14:08+00:009 maja 2013|Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: