Strona główna » Blog » Satynowe wyrafinowanie

Satynowe wyrafinowanie

Czy śledzenie najnowszych trendów wystarczy, by olśniewać na klubowych parkietach? Czas intensywnego życia towarzyskiego może być doskonałym pretekstem do przyjrzenia się krytycznie zawartości swojej szafy.

O ile grudzień obfitował w spotkania z rodziną, o tyle styczeń otwiera szaleństwo karnawału. Cekiny, brokaty, cyrkonie o rozmaitych kształtach i kolorach oraz pióra stanowią niezastąpione atrybuty karnawałowej mody. Ponieważ jednak przesada i nieumiarkowanie są odwiecznymi wrogami dobrej stylizacji, warto zastanowić się z czym zestawić tak intensywne akcenty. Nawet modzie stricte wieczorowej, w którą z definicji wpisana jest ekstrawagancja, może zaszkodzić nadmiar.

Jeśli stawiamy na nieśmiertelną małą czarną możemy śmiało szaleć z dodatkami. Buty, kopertówka, makijaż, akcenty biżuteryjne muszą wieść prym w tej stylizacji i wyraźnie dawać do zrozumienia, że jeśli ktoś tu zapomniał o karnawałowym must-have, ubierając się nazbyt zachowawczo, na pewno nie jesteśmy to my.

Wybierając opcję: dół inny i inna góra, postarajmy się trzymać ponadczasowej zasady złotego środka. Cekinowe szorty to świetna alternatywa dla popularnej i nieco oklepanej mini, podkreślmy zatem nasz niecodzienny wybór i dajmy mu odegrać najważniejszą rolę w całości zestawienia. Prosty satynowy top, pozbawiony wycięć i dekoltów będzie tym, co umiejętnie zrównoważy przykuwający uwagę dół. Postawmy również na gładkie, kryjące rajstopy i niestanowiące wizualnej konkurencji szpilki. Taka przemyślana dyscyplina umożliwi z kolei dopasowanie mniej stonowanej biżuterii lub makijażu.

Bawmy się szampańsko i olśniewajmy doskonałym lookiem!

[nggallery id=2383]

Satynowe bluzki w minimalistycznym, kobiecym kroju i kilku efektownych wariantach kolorystycznych znajdziesz w sklepie internetowym polskiej marki Nife.

2018-03-14T10:02:00+00:001 lutego 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: