zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Salon piękności musi być…piękny!

Salon piękności musi być…piękny!

Salony piękności wyrastają w naszym kraju niczym grzyby po deszczu. Mamy tu na myśli zarówno prestiżowe zakłady fryzjerskie, jak i miejsca, w których przyjmują znakomite kosmetyczki oraz wizażystki.

To także gabinety SPA, w których klientki (a czasem i klienci) mogą wypocząć, zrelaksować się i nabrać sił. Oczywiście każdorazowo musi znajdować się w nich sprzęt wiodących marek, a personel powinien w pełni zadbać o najwyższą jakość usług. No właśnie, ale kiedy pragniemy ozdobić salon piękności, na jakie rozwiązanie się zdecydować?

Coś specjalnie dla pań!

W zdecydowanej większości przypadków klientkami tego typu miejsc są kobiety. Jakie wnętrza są przez nich lubiane? Oczywiście takie, w których dobrze się czują, mogą w pełni się zrelaksować i spędzić czas tak, jak tego oczekują. Nic zatem dziwnego, że bardzo dobrym rozwiązaniem będą chociażby obrazy drukowane na płótnie duże rozmiary z motywami florystycznymi, bo to właśnie dzięki nim nawet zwyczajne na pozór pomieszczenie będzie mogło zamienić się w najprawdziwszą oazę piękna i wyjątkowości sprawdź nasze propozycje na www.fototap.pl/obrazy. Cudowne róże, zachwycające orchidee, skromne polne kwiaty, cudowne bratki czy krwistoczerwone maki – zdecydowanie jest tu w czym wybierać! Gdy chcemy nadać wnętrzu stylu retro, możemy oczywiście wybrać bardzo modne ostatnimi czasy dmuchawce. Kiedy zaś chcemy, by zawsze panował w nim wesoły i niezwykle radosny nastrój, postawmy na kolorowe palmy.

Kobiety bardzo doceniają także motywy glamour, zatem tego typu obrazy naścienne także jak najbardziej mogą się w odwiedzanym przez nie salonie piękności pojawić. Wiodącymi barwami są tutaj: róż, fiolet, biel, czerń oraz złoto.

Typowo kobiece modele to również te, w przypadku których zastosowano zdobienia w sposób jednoznaczny kojarzące się z Orientem oraz odpowiednie barwy. W tym przypadku na pewno każdy gabinet SPA prezentował się będzie cudownie! Niejedna kobieta jest również w stanie docenić delikatne i subtelne printy w stylu aniołków, ptaków czy też motywów utrzymanych w klimacie vintage. Wydaje nam się, że i to jest bardzo dobrym tropem, jeśli pragniemy salon piękności urządzić niezwykle stylowo i niebanalnie.

Coś dla panów!

Ostatnimi czasy na mapie Polski pojawia się coraz więcej punktów wyłącznie dla panów. Mowa oczywiście o salonach fryzjerskich im przeznaczonych oraz gabinetach profesjonalnych barberów. Moda na zapuszczanie brody trwa nadal, musi zatem znaleźć się ktoś, kto odpowiednio o nie zadba. Wiadomym jednak jest, że gabinety takie będą w znaczący sposób różniły się od tych, o których pisaliśmy w poprzednim akapicie.

W tym przypadku barwy wiodące to brązy, beże, butelkowe zielenie, czernie i biele. Jeśli zaś chodzi o charakterystyczne wzory, bardzo często na ścianach pojawiają się modele kojarzące się z męskim światem, a zatem przedstawiające butelki whisky w towarzystwie cygar, stare samochody, imponujące motocykle, rowery w stylu retro. Piękności w stylu pin-up także mogą się tu znaleźć.

Wiadomo, że gabinety piękności dedykowane kobietom w znaczący sposób różniły się będą od tych, które odwiedzają panowie. Na szczęście bez najmniejszego problemu znaleźć możemy egzemplarze przeznaczone do jednych i drugich miejsc!

2018-07-12T08:57:58+01:0016 marca 2018|Styl|

Może zainteresuje Cię również: