zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Sala samobójców – wideo

Sala samobójców – wideo

Nick to nie imię. Świat to nie matrix. Życie to nie gra, nie daj się wylogować! „Sala samobójców” – film, który przekracza granice wyobraźni! Od 4 marca w kinach.

Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy i pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko. „Ona” zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna, przebiegła. Wprowadza go do „Sali samobójców”, miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu najcenniejsze…

„Sala samobójców” to film Jana Komasy, jednego z najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia. Pierwszy raz udało się w Polsce stworzyć film, w którym wirtualny świat awatarów jest równie ważny, jak rzeczywista gra aktorów. Ponad rok powstawało animowane, drugie życie głównego bohatera – Dominika. Szokująca historia sprawia, że jest to film tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

„Sala samobójców”
Gatunek: romans/thriller/animacja
Scenariusz i reż: Jan Komasa, Zdjęcia: Radosław Ładczuk, Muzyka: Michał Jacaszek
Produkcja: Studio Filmowe Kadr, Koprodukcja: Media Brigade; IFDF Odra Film
Film współfinansowany przez PISF, Dystrybucja: ITI Cinema
Występują: Jakub Gierszał (Dominik), Roma Gąsiorowska (Sylwia), Agata Kulesza (Beata), Krzysztof Pieczyński (Andrzej), Bartosz Gelner (Aleksander), Danuta Borsuk (Nadia), Piotr Nowak (Jacek), Filip Bobek (Marcin), Krzysztof Dracz (minister), Aleksandra Hamkało (Karolina), Kinga Preis (psychiatra), Anna Ilczuk (Ada), Bartosz Porczyk (stylista), Wiesław Komasa (dyrektor), Karolina Dryzner (Jowita), Ewelina Paszke (pani minister)
Od 4 marca w kinach

2018-03-14T12:02:16+01:0021 grudnia 2010|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: