zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Sabrina Pilewicz w projekcie MSZ

Sabrina Pilewicz w projekcie MSZ

Sabrina Pilewicz od pewnego czasu szturmem zdobywa polski rynek mody. Tym razem została doceniona przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, które zaprosiło ją do udziału w bardzo prestiżowym projekcie.

Ta młoda projektantka nie przestaje nas zaskakiwać. Na wiosnę/lato 2011 przygotowała kolekcję pret-a-porter „Be Bold”, która zbiegła się w czasie z premierą najnowszego modelu torebki modello: Como z kolekcji „la dolce vita”. Latem 2011 nastąpi premiera dwóch nowych modeli, „Santa Margherita” i „Modena”.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zainaugurowało projekt pod nazwą Polish HighFliers, który ma na celu promocję młodych talentów z różnych dziedzin życia między innymi matematyki, ekonomii, biologii, jak również mody. Sabrina Pilewicz stała się przedstawicielką segmentu DESIGN i będzie zaangażowana w promocję Polski w Unii Europejskiej.

MSZ wychodzi z założenia, że promocja Polski to przecież także promocja Polaków i jest to transakcja „win-win”: MSZ promuje młodych zdolnych a oni promują Polskę. Osoby zaproszone do udziału w projekcie mimo młodego wieku mają na swoim koncie duże sukcesy, również na arenie międzynarodowej. Jest to grupa niezwykle twórczych, ambitnych, skazanych na sukces młodych Polaków, którzy stanowią wspaniałą wizytówkę za granicą.

Dla Sabriny Pilewicz jest to niezwykłe wyróżnienie znaleźć się w tak zacnym gronie. Stojąc przed tak dużym wyzwaniem zdaje sobie sprawę, że wspólnie z innymi „fliersami” mają szansę, a nawet misję, aby pomóc budować pozytywny wizerunek Polski za granicą.

2018-03-14T11:21:01+01:0029 kwietnia 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: