zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Ryan Gosling podbija kolejny festiwal

Ryan Gosling podbija kolejny festiwal

DRIVE”, najnowszy film kultowego reżysera, Nicolasa Windinga Refna, który w tym roku udowodnił swoją klasę, zdobywając nagrodę za reżyserię w Cannes został zakwalifikowany do Zabaltegi-Pearls, jednej z sekcji 59. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastian.

Zabaltegi-Pearls to prestiżowa sekcja, w której pokazywane są obrazy wchodzące dopiero na ekrany, a także znakomite filmy, które były prezentowane na najważniejszych międzynarodowych festiwalach filmowych.

Są mężczyźni, którzy wolność mają wpisaną w DNA. To oni jednym spojrzeniem potrafią złamać kobiece serce i sprawiają, że nie można o nich zapomnieć. Przyciągają jak magnes tajemniczym uśmiechem i obietnicą niebezpiecznej przygody. Takim mężczyzną jest Driver, chłopak, który za dnia pracuje jako kaskader, a nocami wynajmuje się jako kierowca gangsterów. Żyje, balansując na cienkiej granicy między rozsądkiem a brawurą. Do dnia, gdy pozna Irene i straci dla niej głowę. Nowa dziewczyna, wyglądająca jak anioł, rozpęta wokół niego prawdziwe piekło. Ich „love story” pisane będzie czystą adrenaliną.

DRIVE – film, który kręci kobiety. Już od 16 września w kinach!

Występują: Ryan Gosling (Fanatyk, Blue Valentine) i Carey Mulligan (Była sobie dziewczyna)

2018-03-14T10:42:34+01:008 sierpnia 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: