Runmageddon

Ruszają wybory Miss i Mistera Runmageddonu 2018

Liczba Runmageddończyków, którzy stają na starcie podczas wydarzeń organizowanych na terenie całej Polski i nie tylko, rośnie z każdym miesiącem. Z ekstremalnym wyzwaniem zmierzyło się jak dotąd ponad 100 000 osób. Już niedługo z tej ogromnej liczby wyłoniona zostanie para najbardziej reprezentatywnych przedstawicieli – rusza bowiem plebiscyt na Miss i Mistera Runmageddonu 2018. 

Wybory zostaną zorganizowane po raz pierwszy w historii – tym większy zaszczyt spotka więc przyszłych laureatów. Co zrobić aby zostać jednym z nich? Wystarczy przejść przez trzy etapy konkursu:

Etap I – wypełnienie formularza. Zgłoszenia dokonać należy poprzez stronę internetową: miss.runmageddon.pl/formularz. W kwestionariuszu podać należy niezbędne dane osobowe (m.in.: imię, nazwisko, płeć, wzrost i opcjonalnie link do portali społecznościowych), a także dołączyć sześć runmageddonowych fotografii. Termin nadsyłania formularzy mija 25 sierpnia br.;

Etap II – selekcja. W dniach 26-31 sierpnia Komisja Organizatora wyłoni 15 Uczestniczek oraz 15 Uczestników, którzy zostaną zakwalifikowani do ścisłego finału. Lista szczęśliwców opublikowana zostanie na stronie internetowej Runmageddonu;

Etap III – wielki finał. W pierwszej części ścisłego finału, trwającej do 10 września internauci (którym przysługuje 50% oceny kwalifikującej) oraz jury wyłonią pięć kobiet i pięciu mężczyzn, którzy zawalczą o tytuł Miss i Mistera 15 września podczas Runmageddonu Gdańsk. Tam przyjdzie im zaprezentować się na scenie i wykonywać zadanie przygotowane przez Komisję Organizacyjną.

W jury zasiadać będą: Jarosław Jaro Bieniecki – twórca i Prezes Runmageddonu, Rafał Płuciennik – szef i założyciel RMF 4Racing Team, Iwona Guzowska – ciesząca się międzynarodowym uznaniem sportsmenka i wojowniczka oraz Bartosz Jeziorański – Dyrektor Generalny firmy Haier w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Na zwycięzców czeka nie tylko chwała i uznanie całego runmageddonowego środowiska, ale także cenne trofea. Nagrodą dla zdobywców I miejsca będzie tytuł Miss/Mistera, a dodatkowo: voucher na co-drive z RMF 4RACING Team, Pakiet Runmageddon Weteran, buty firmy Salomon, zestaw gadżetów Runmageddon oraz kuchenka mikrofalowa Haier HGN 2070M. Dla laureatów drugiego miejsca przewidziano: na weekend samochód marki Renault Kadjar od trójmiejskiego dealera, voucher o wartości 300 zł na udział w jednym dowolnym biegu w sezonie 2018, buty firmy Salomon, blender Haier HBL-2120 i zestaw gadżetów Runmageddon. Trofeum dla zamykających podium to natomiast: voucher o wartości 150 zł na udział w jednym dowolnym biegu w sezonie 2018, buty firmy Salomon, młynek do kawy HCG-1206S, a także zestaw gadżetów Runmageddon. Jak widać – jest więc o co walczyć!

Szczegóły dotyczące plebiscytu dostępne są na stronie internetowej: miss.runmageddon.pl/

Podziel się wiadomością:

Polecamy również