Strona główna » Blog » Rusza 2. edycja konkursu Kobieta Spełniona

Rusza 2. edycja konkursu Kobieta Spełniona

Konkurs Kobieta Spełniona to wydarzenie organizowane od roku przez magazyn Imperium Kobiet. Ekskluzywny dwumiesięcznik do którego pisują takie osobistości jak Fajkowska, Bakuła, Mazurówna, Tyszkiewicz, Rogowiecki poszukuje kobiet o różnych doświadczeniach życiowych i zawodach, ale takich, które można nazwać zrealizowanymi i spełnionymi.

– Na łamach naszego magazynu prezentujemy kobiety o różnych zawodach i dokonaniach. Ambitne singielki stawiające na karierę, bez poszukiwania stabilności w domowym ognisku ale też panie, które świetnie sobie radzą w łączeniu życia zawodowego z rodzinnym. Są też takie, które za cel swego życia stawiają pomaganie innym. Dążą do tego w różny sposób, wspierając ludzi samotnych, ubogich i chorych. Działają w hospicjach, domach pomocy społecznej, często również we własnym środowisku czy mieście. Każda z nich może czuć się Kobietą Spełnioną. Dla każdej z nas bowiem to spełnienie ma innych kształt i charakter. Zależy nam na tym, aby spojrzeć na temat z każdej perspektywy. – mówi Ilona Adamska, redaktor naczelna Imperium Kobiet.

Zależy nam, aby zwrócić swój wzrok, swoją uwagę przede wszystkim na osoby mniej znane. Na takie, które działają społecznie, wyróżniają się w swoim środowisku, otoczeniu. Kobiety spełnione tym, co je otacza, pomocą, jaką niosą, wsparciem dla innych, działalnością społeczną, kulturalną.

– Nie szukamy kobiet z pierwszych stron gazet, pragniemy dostrzec i wyróżnić tą Jedną, szczególną, która działa ambitnie, twórczo, z pasją. Która czuje się spełniona. To w ich stronę się uśmiechamy… – dodaje Adamska.

Finał konkursu odbędzie się w październiku 2013 roku podczas 3 urodzin magazyn.

Ostatnia edycja konkursu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Główna nagroda powędrowała do Anny Komorowskiej, kaskaderki, która zagrała w takich filmach jak: „Pianista” Romana Polańskiego (jej debiut), „Rezerwat”, „Jak się pozbyć cellulitu”, „Moja wielka mała miłość”, „Wojna polsko-ruska”, „Świadek koronny”. Drugie miejsce przypadło p. Monice Kamieńskiej z Łodzi, trzecie p. Agnieszce Polityło-Aluwihare z Warszawy. Redakcja Imperium Kobiet przyznała dwa wyróżnienia: Karolinie Borkowskiej i Monice Pastuszak, zaś nagrodę Czytelniczek w głosowaniu internetowym zdobyła Małgorzata Boroń.

Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem:

redakcja@ikmag.pl z dopiskiem KONKURS KOBIETA SPEŁNIONA
lub w formie tradycyjnego listu na adres Redakcji:
I.D.Media, magazyn Imperium Kobiet
ul. Giełdowa 4a m. 39
01-211 Warszawa

Imperium Kobiet Grazyna Szapolowska

2018-03-14T08:31:52+00:002 lutego 2013|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: