zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Rozjaśnij sobie skórę

Rozjaśnij sobie skórę

Rozjaśniacz skóry Super Skin Lightener, istniejący na rynku od 1995 roku, jest wciąż jednym z najlepszych na świecie kremów rozjaśniających skórę. Powstały w Anglii, dostępny na świecie, nie zawiera hydrochinonu i sterydów.

Super Skin Lightener jest komponowany z użyciem wyciągów z Arbutyny, Lukrecji, Tarczycy oraz Morwy Czarnej, które zostały klinicznie przebadane i udokumentowane jako jedne z najbardziej efektywnych i bezpiecznych składników wybielających skórę, dostępnych na rynku.

Ich wspólne działanie spowalnia produkcję melaniny, poprzez hamowanie procesu wytwarzania tyrozynazy (enzym uczestniczący w procesie melanogenezy, w wyniku którego jest produkowana melanina), co przeciwdziała naturalnemu ciemnieniu skóry pod wpływem promieni słonecznych.

Widoczne rezultaty są możliwe już po 2 tygodniach stosowania, jednak każdy rodzaj skóry reaguje inaczej i proces wybielania oraz widoczne rezultaty u innych osób mogą wystąpić po dłuższym czasie stosowania kremu.

Ten fantastyczny produkt rozjaśniający skórę działa również kompleksowo jako krem odmładzający a także jako skuteczna kuracja w walce z pigmentacją skóry i może być nakładany na twarz, szyję, dłonie oraz ciało.

Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

2018-03-14T12:19:50+01:0019 października 2010|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: