zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Rozdajemy zaproszenia na koncert Skrzyneckiej!

Rozdajemy zaproszenia na koncert Skrzyneckiej!

Jedyna okazja, by zdobyć darmowe, podwójne zaproszenia na wyjątkowo uroczysty koncert premierowy płyty Katarzyny Skrzyneckiej, który odbędzie się już 5-go maja, w warszawskim Teatrze BAJKA.

Nowy album muzyczny Katarzyny Skrzyneckiej wdzięcznie zatytułowany „FOR TEA”, czyli „do herbatki” … Tytuł ten, jak komentuje z uśmiechem sama artystka, przekornie brzmi jak „FORTY”, czyli „czterdzieści”.  Na płycie znajduje się piętnaście premierowych utworów – nowocześnie brzmiących, nośnych, i melodyjnych kompozycji.

Po koncercie zapraszamy na lampkę wina, będzie można również kupić najnowszą płytę Kasi Skrzyneckiej i zdobyć autograf artystki. A wcześniej zapraszamy do naszego

KONKURSU

w którym nagrodami są dwa podwójne zaproszenia na uroczysty koncert premierowy płyty Katarzyny Skrzyneckiej, który odbędzie się 5-go maja, ufundowane przez Teatr Bajka.

Pytanie konkursowe: W których spektaklach wystawianych w Teatrze BAJKA wystepuje Kasia Skrzynecka?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: „koncert” w nieprzekraczalnym terminie do 03. maja 2011 r. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych!).

Nagrody rozlosujemy wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi. Rozwiązanie konkursu oraz nazwiska laureatów – w tym samym miejscu 04. maja 2011 r.

Rozwiązanie konkursu

Prawidłowa odpowiedź: Katarzyna Skrzynecka wystepuje w 2 spektaklach: Sex, metro i mp3 oraz Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania

Nagrody wylosowały: Joanna i Violetta z Warszawy.

Gratulujemy i życzymy miłego koncertu

2018-03-14T11:22:12+01:0025 kwietnia 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: