Strona główna » Blog » Romantyczne kwiaty we włosach

Romantyczne kwiaty we włosach

„Kwiaty we włosach potargał wiatr…” śpiewały niegdyś Czerwone Gitary. Dziś moda na szalone lata 70. powraca, a wraz z nią kwiaty w każdym wydaniu. Duży wybór ozdób do włosów znaleźć można w nowej kolekcji divyGarden Party.

Ozdoby do włosów to ciekawe urozmaicenie zarówno codziennej stylizacji, jak i element odświętnego stroju. Idealnie pasuje do wiosenno-letnich klimatów oraz szalonych letnich imprez. Dzięki temu możemy cieszyć się urokiem natury zawsze, gdy tego chcemy.

„Kwiaty zawładnęły stylem ulicy oraz wybiegów najbardziej znanych marek. Biżuteria diva także włączyła ten motyw do swojej kolekcji. Wsuwki, opaski i spinki to ciekawa propozycja do letnich stylizacji, którą diva oferuje w najnowszej kolekcji Garden Party” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Kwiatowe ozdoby do włosów z kolekcji Garden Party to zarówno delikatne opaski do włosów, jak i kolorowe wsuwki i spinki zakończone kolorowymi kwiatami. Duży wybór pojedynczych kwiatów do włosów znalazł się także w kolekcji Tequila oraz Aqua Oasis/Exotic Flower. To propozycje dla dziewczyn, które kochają kolory i letnie szaleństwo. Jednak największy wybór akcesoriów do włosów znaleźć można w dedykowanej kolekcji Hair. Opaski, spinki a nawet mały kapelusz to niektóre z propozycji.

2018-03-14T10:54:12+00:0010 lipca 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: