Rób zakupy z Papierską

Jeszcze tylko dzisiaj możesz wybierać spośród kilkunastu modeli autorstwa czołowych hiszpańskich projektantów w wyjątkowych przystępnych cenach, które dostępne są w serwisie BuyVIP w ramach unikatowej na polskim rynku kolekcji marki Custo Barcelona. W kampanii realizowanej na potrzeby serwisu wzięła udział zwyciężczyni polskiej edycji Top Model – Paulina Papierska.

Historia marki Custo Barcelona rozpoczyna się pod koniec lat 70tych kiedy bracia Custo i David Dalmau odbywają motocyklową podróż dookoła świata. W słonecznej Kaliforni zwracają uwagę na kolorowe t-shirty lokalnych surferów. Stają się one inspiracją dla pierwszych kolekcji Hiszpanów – t-shitrów z grafikami, które trafiają na rynek w latach 80tych. Marka szybko zyskuje wiernych fanów i dziś sprzedawana jest w prawie 3000 sklepów na całym świecie. Sukces zaskoczył samych twórców. Custo studiował architekturę, a David sztukę i obydwaj nie wiązali swojej przyszłości z projektowaniem odzieży. Dziś są jednymi z najbardziej znanych hiszpańskich projektantów, prezentujących swoje kolekcje na prestiżowych pokazach i tygodniach mody.

Doskonałe materiały, oryginalne wzornictwo i odważne projekty sprawiły, że Custo Barcelona to synonim nowoczesności i stylu.

Wśród kreacji dostępnych w BuyVIP znajdą się modele z najnowszej kolekcji marki oraz projekty z poprzednich sezonów, które cieszyły się niezwykłą popularnością i zyskały wyjątkowe uznanie klientów. Wszystkie ubrania z oferty serwisu prezentuje Paulina Papierska, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji Top Model.

– Chcieliśmy pokazać wiosenne oblicze Pauliny właśnie w kolekcji Custo Barcelona, która jest kolorowa, radosna i optymistyczna. Tym bardziej cieszymy się, że przyjęła naszą propozycję i z pewnością nie jest to nasze ostatnie przedsięwzięcie tego rodzaju – mów Michał Marcinik, Dyrektor Zarządzający BuyVIP Polska – Bardzo dobrze, że program Top Model pojawił się w naszym kraju, bo daje niezwykłą możliwość zaistnienia osobom, którzy mają ogromny potencjał, ale nie miały dotychczas szansy na zaprezentowanie siebie – dodaje.

Kolekcja Custo Barcelona dostępna jest w serwisie BuyVIP do 26 kwietnia. Ceny poszczególnych modeli są niższe do 50% w porównaniu z regularną ofertą marki.

[nggallery id=1070]

Za kreację graficzną, nadzór artystyczny oraz zdjęcia kampanii Custo Barcelona w serwisie odpowiada Dział Produkcji Kampanii BuyVIP Polska.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również