Strona główna » Blog » RINA COSSACK na sezon jesień-zima 2011

RINA COSSACK na sezon jesień-zima 2011

Z przyjemnością prezentujemy najnowszą kolekcję marki RINA COSSACK na sezon Jesień/Zima 2011 „Emerald Mist”.

RINA COSSACK to luksusowa linia odzieżowa, stworzona przez Justynę Żmijewską, absolwentkę Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

„Emerald Mist” – Kolekcja marki RINA COSSACK na sezon Jesień/Zima 2011 to kontynuacja niezwykłych połączeń kolorów, które stają się znakiem rozpoznawczym projektantki. Powrót do klasycznej a zarazem nowoczesnej elegancji dzięki użyciu najszlachetniejszych i najdoskonalszych tkanin. Miękkie kaszmiry, wełny oraz delikatne jedwabne muśliny to definicja współczesnego luksusu.

Projektantka tworząc kolekcję inspirowała się niezwykłymi kolorami oceanicznej głębi i blaskiem szlachetnych kamieni takich jak szmaragdy, szafiry czy topazy. Ciemny turkus morskich głębin, czerń, granat na zasadzie kontrastu wydobywają intensywność szlachetnej barwy miodu oraz rudości. Piaskowy beż to z kolei doskonałe tło dla zdecydowanej, intensywnej zieleni. Płynne linie wody znalazły odzwierciedlenie w kroju zwiewnych, jedwabnych kreacji – momentami transparentnych jak mgła. Nawet wełniane sukno w rękach utalentowanej projektantki nabrało niezwykłej lekkości i kształtu fal.
Paleta barw zaczerpnięta z natury doskonale otula kobiecą sylwetkę tworząc indywidualny styl. Podkreśla i wydobywa charakter każdej z pań.

[nggallery id=2008]

2011-10-20T09:40:32+00:0020 października 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: