Mistera International

Kto będzie reprezentował Polskę na wyborach Mistera International na Filipinach?

Obecny Mister Polski – Tomasz Zarzycki niespełna miesiąc po wygranej wyrusza w dalszą podróż. 26 latek z Łodzi będzie reprezentował Polskę na 13 edycji konkursu Mister International, który odbędzie się 24 lutego na Filipinach.

Jest to jeden z najbardziej znanych międzynarodowych konkursów na świecie. Do tej pory Polacy uczestniczyli w nim 4-krotnie. Największy sukces należy do Rafała Maślaka, który został 2 wicemisterem w 2014 roku.

Wylot do Manili już 13 lutego. Wielki finał poprzedzi zgrupowanie oraz zwiedzanie najciekawszych zakątków Filipin. Odbędą się preeliminacje oraz przyznane tytuły komplementarne: za najlepszy strój narodowy, ciało. Trzymamy kciuki za naszego reprezentanta.

Nowy Mister pracuje aktywnie jako model zarówno w Polsce, jak i za granicą. Był na kontraktach w Chinach i USA. Czuje się doskonale na wybiegu, ale i przed obiektywem aparatu fotograficznego. Studiował logistykę, ale obecnie zrobił sobie przerwę ze względu na zobowiązania zawodowe. Jego znak zodiaku to Byk. Uwielbia podróże, motoryzację i sporty ekstremalne. Czynnie uprawia snowboard i wakeboard. Ulubiona potrawa to placki po zbójnicku, które najlepiej smakują mu w towarzystwie przyjaciół. Relaksuje się przy muzyce i dobrej książce. Szczęście daje mu świadomość szczęścia rodziny i najbliższych. Ma słabość do kobiet w szpilkach. Na pytanie co jest najtrudniejsze w życiu Tomek odpowiedział „życie”. Jego siłą jest miłość. Do wyborów namówiła go mama, a zawiozła na casting siostra.

Fot. Karolina Pakuła

Podziel się wiadomością:

Polecamy również