Relaksacyjne urodziny z jogą i gwiazdami

Strona główna » Blog » Relaksacyjne urodziny z jogą i gwiazdami

Relaksacyjne urodziny z jogą i gwiazdami

3 Urodziny DoubleTree by Hilton Warsaw
Nowy wymiar imprezy…

DoubleTree by Hilton Warsaw, pięknie położony hotel, w którym odpoczniesz z dala od zgiełku, a jednak w stolicy…. 22 czerwca będzie obchodził swoje 3 Urodziny – wyjątkowo relaksacyjnie!

Od wczesnych godzin popołudniowych w zielonym ogrodzie hotelu będzie można poćwiczyć jogę, 3/4 dance oraz bodyART z najlepszymi instruktorami i gwiazdami zafascynowanymi medytacją. Będzie też można wziąć udział w warsztatach parzenia herbaty, w szczególności tej wyciszającej i relaksującej na bazie yerba matte, melisy i innych mieszanek ziołowych, przygotowanych przez markę Five O’clock. Wieczorna część imprezy to kontynuacja świętowania w ogrodzie przy akompaniamencie fortepianu i kojącym wokalu Wojciecha Ezzata – finalisty X Factor.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: znakomita aktorka – Anna Mucha, która umiejętnie łączy aktywne życie zawodowe z życiem prywatnym, wiedząc, jak ważna jest chwila dla samego siebie. A także DJ Adamus – DJ i producent muzyczny, od kilku lat zachwycony filozofią wschodu, czerpiący inspiracje ze swoich dalekich podróży.

Wśród gości, którzy odwiedzą tego dnia hotel i wezmą udział w loterii wizytówkowej, rozlosowane zostaną cenne nagrody – m.in. vouchery na pobyt weekendowy z wyżywieniem i vouchery na zabiegi w hotelowym The SPA.

Jeżeli chcecie Państwo przeżyć wyjątkowo relaksacyjne chwile w urokliwym hotelu, przy świetnej muzyce i wyśmienitej, lekkiej kuchni, zaplanujcie ten niezwykły dzień w DoubleTree by Hilton Warsaw.

DoubleTree by Hilton Hotel &
Conference Centre Warsaw
ul. Skalnicowa 21
22.06.2017 (czwartek), od g.16.00
WSTĘP WOLNY!

Partnerami Urodzin są: Five O’clock Krotoski – Cichy Image4You

Patron medialny: Radio Złote Przeboje

2017-06-20T14:13:06+00:00 20 czerwca 2017|Gwiazdy|