zegarmistrzlodz.com.pl

Reklama2018-12-29T19:03:26+01:00

NOWOCZESNA I EFEKTYWNA REKLAMA W SERWISACH GRUPY MODAIJA.PL

Jesteśmy tam, gdzie są Twoi odbiorcy!

Z marketingu treści korzysta obecnie ok. 85% marek i liczba ta stale wzrasta. W czasach „ślepoty banerowej” jest to bowiem najlepsza, najbardziej efektywna forma promocji, prezentacji i reklamy.

Dzięki treściom o wysokiej wartości informacyjnej odpowiadamy na potrzeby Klienta, budujemy sympatię, głęboką relację osób, którzy są świadomymi konsumentami, a nie przypadkowymi odbiorcami przypadkowej reklamy.

Zapytaj o szczegóły

Współorganizacja Konkursów, w których nagrodami są Państwa produkty lub usługi to znakomita okazja do prezentacji i promocji marki, kreowania i utrwalania wizerunku, budowania lojalności Klientów.

Niezwykle atrakcyjne dla Czytelników, angażujące, dodatkowo promowane na stronie głównej serwisu i w mediach społecznościowych są tanią, szybką i efektywną formą nowoczesnej reklamy.

Zobacz, jak wyglądają u nas Konkursy.

Zapytaj o szczegóły

Oferujemy promocję na naszych profilach w mediach społecznościowych w postaci: zajawki do artykułu w serwisie, odrębnych postów, zdjęć, wideo i relacji, a także organizację konkursów, przeprowadzanie ankiet, quizów, dodawanie ofert produktowych, publikacje informacji o promocjach, rabatach, itp.

Posiadamy profile w takich serwisach, jak Facebook, Pinterest, Twitter, Instagram, Google+.

Zapytaj o szczegóły

Niezależne testy odpowiadają w 100% na potrzeby Klientów, którzy szukają rzetelnej, popartej dowodami (zdjęcia, infografiki, wykresy, wideo) wiedzy o poszukiwanym przez nich produkcie czy usłudze.

Oferujemy przeprowadzenie rzetelnych testów konsumenckich i eksperckich wybranych produktów, usług, placówek.

Zobacz, jak wyglądają u nas Testy.

Zapytaj o szczegóły
reklama modaija

Ponadto oferujemy:

Kampanie banerowe

Wszelkie dostępne formaty reklam: bilboard, rectangle, skyscraper. Możliwość zamieszczenia banerów na stronie głównej serwisu. Możliwość zamieszczenia banerów na określony czas.

Patronaty medialne

Zaproś nas do objęcia Patronatem Medialnym Twojego wydarzenia, a gwarantujemy jego wyjątkową promocję. Zapowiedź imprezy z aktywnymi linkami, zajawki w social media, fotorelacja po wydarzeniu.

Nasze pozostałe serwisy

Oferujemy podobne działania w innych naszych serwisach: Książka jest Kobietą – serwis o książkach, Dzieci ModaiJa – serwis parentingowy, Dom ModaiJa – serwis wnętrzarski.

Nasze atuty (niektóre!)

0
Artykułów na stronie (na 01.10.2018)
0
Zdjęć na stronie (na 01.10.2018)
0
Profili w Social Media
0
Zadowolonych Klientów (z przymrużeniem oka)

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Kreatywne pomysły, innowacje, współpraca dopasowana do Twoich potrzeb

Zaczynamy!

Kontakt bezpośredni: Bartosz Kalinowski marketing@modaija.pl, tel.: + 48 792-206-391

W odpowiedzi otrzymasz szczegóły konkretnej oferty. Nigdy nie wysyłamy niezamówionych maili.