Strona główna » Blog » Regeneracja włosów z Artego

Regeneracja włosów z Artego

Marka Artégo wprowadziła na rynek dwa innowacyjne produkty przeznaczone do pielęgnacji i odbudowy włosów: bogate w niezwykle rzadki olejek Arganowy serum ARGAN OIL artego oraz keratynowy K FLUID DREAM REPAIR artego. Obydwa produkty stanowią doskonale remedium dla zniszczonych, osłabionych, pozbawionych blasku włosów. Skutecznie wnikają w strukturę włosa i uzupełniają uszkodzone, bądź wypłukane składniki budulcowe, zmiękczając je i nabłyszczając. Dodatkowo pozostawiają na włosach niewidoczny film, który chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

SERUM AGRAN OIL artego NA BAZIE OLEJU ARGANOWEGO
Serum Argan oil artego, jest to serum kosmetyczne, które głęboko nawilża włosy i nadaje im zdrowy wygląd. Dzięki zbilansowanej formule kosmetyk zachowuje główne cechy samego oleju Arganowego i może być stosowany zarówno na wilgotne włosy przed ich suszeniem oraz na suche – nawet codziennie. Serum otacza trzon włosa, uszczelnia jego łuski
i eliminuje efekt kręcenia się włosów. Jest szybko wchłaniane przez włosy, zwiększając ich grubość, elastyczność i nawilżenie – to prawdziwy lifting dla włosów. Codzienne używanie serum Argan Oil artego pomaga naprawić zniszczenia, jakie powstały w strukturze włosów. Kosmetyk jest lekki jak piórko, nadaje włosom niespotykaną miękkość.
Niezwykle rzadki olejek arganowy jest otrzymywany z macerowania kamieniami ręcznie nasion Argania spinosa, wiecznie zielonego drzewa, które porasta jedynie niewielki obszar południowo-zachodniej części Maroka. Dzięki jego naturalnym właściwościom, olej ten, bogaty w glicerydy oraz witaminy A, E i F, wzmacnia i chroni włosy.
Opakowanie serum Argan Oil artego jest wykonane ze specjalnego materiału zabarwionego na brązowo w celu skuteczniejszego zabezpieczenia niezwykle wrażliwych i niezbyt fotostabilnych składników przed wpływem światła. Dodatkowym atutem produktu jest jego unikalny zapach, który stanowi połączenie dwóch charakterystycznych wyciągów: niebieskiej orchidei – wywołuje uczucie odprężenia i dobre samopoczucie, a także ze względu na chemiczne podobieństwo cząsteczek zapachowych do ludzkich feromonów, z którymi potrafi się wiązać powoduje zwiększenie atrakcyjności seksualnej w oczach płci przeciwnej. Bobu tonka – ze słodką nutą (kumaryna), który przypomina świeżo skoszoną trawę i tytoń.
Pojemności: 25 ml i 100 ml
Cena: 29,90 PLN i 79,90 PLN

DREAM REPAIR K FLUID
Nowy keratynowy fluid odbudowujący, to luksusowy produkt, który daje włosom nową siłę. Błyskawicznie regeneruje i wzmacnia zniszczone włosy. Zawiera połączenie niezwykle skutecznych składników odbudowujących i pielęgnujących włosy: hydrolizowanej keratyny, serycyny, olejku z jojoby i awokado. K fluid Dream Repair artego to idealny produkt do uzyskanie niebywałej miękkości i odbudowy włosów w 4 prostych krokach.
1. Należy umyć włosy szamponem Dream Repair artego
2. Zaaplikować na włosach K fluid Dream Repair artego
3. Wysuszyć włosy za pomocą suszarki. Dzięki temu składniki wnikną do środka włosa. Następnie spłukać włosy obficie wodą.
4. Nałożyć maskę Dream Repair artego i po 5 minutach spłukać.
Ten zabieg w idealny sposób poprawi kondycję włosów.

SKŁADNIKI ODBUDOWUJĄCE I PIELĘGNUJĄCE ZAWARTE W PRODUKCIE:
hydrolizowana keratyna: ograniczone rozmiary jej łańcucha białkowego pozwalają na wnikanie do wnętrza włosa, składnik ten dociera do zniszczonego włókna kory i odbudowuje je od wewnątrz. Odgrywa znaczącą rolę przy pełnym procesie odbudowy zniszczonych partii włosów.
serycyna: to najszlachetniejsza z protein jedwabnych. Odbudowuje włosy z zewnątrz wypełniając zniszczenia, powierzchnia włosów jest wygładzona. Składnik ten sprawia, że staje się ona zwarta i odporna. Rezultat jest natychmiast widoczny, włosy stają się miękkie w dotyku.
olejek z jojoby: pozwala na łatwy transport substancji obecnych w produkcie do wnętrza włosa, ponadto olejek nabłyszcza i chroni włosy.
olejek z awokado: tworzy ochronny film wokół włosa, dzięki czemu stają się one bardziej błyszczące i łatwe do rozczesania. Włosy przestają się puszyć, co rozwiązuje częsty problem włosów zniszczonych.
Pojemność: 500 ml
Cena: 99,90 PLN

2018-03-14T10:38:54+00:0019 sierpnia 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: