Strona główna » Blog » Reese Witherspoon na jubileuszu Avon

Reese Witherspoon na jubileuszu Avon

W Centralnym Ośrodku Sportu na Torwarze w Warszawie, odbyło się wyjątkowe dla Avon spotkanie. W ramach obchodów 125. rocznicy istnienia Firmy Polskę odwiedziły Andrea Jung – Prezes Zarządu i General Manager Avon Products oraz Reese Witherspoon – światowej sławy aktorka i Globalna Ambasadorka marki. Ta niecodzienna wizyta była jedną z wielu, które mają miejsce w ramach „Believe World Tour”.

Andrea Jung, znajdująca się na liście 100. „najpotężniejszych kobiet świata” według miesięcznika Forbes oraz Reese Witherspoon – Globalna Ambasadorka marki, zdobywczyni Oscara za rolę w filmie „Spacer po linie” spotkały się z kilkutysięczną reprezentacją konsultantek. Spotkanie odbyło się w ramach świętowania okrągłej rocznicy Avon.

Rok 2011 jest dla marki wyjątkowym. Wiodąca na świecie marka kosmetyczna, obecna na rynku od 1886 roku, świętuje właśnie swoją 125. rocznicę istnienia. W ramach jej obchodów, pod hasłem „Believe World Tour”, Andrea Jung oraz Reese Witherspoon odwiedzą kilkanaście miast na całym świecie. Oprócz Warszawy, Panie odwiedzą również m.in. Nowy Jork, Meksyk, Moskwę, New Delhi.

Celem wizyty, poza celebrowaniem jubileuszu, było również zwrócenie uwagi na problem przemocy wśród kobiet i dzieci. Avon, marka od lat zaangażowana w działalność filantropijną prowadzi kampanię „Avon kontra Przemoc”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na problem oraz skalę zjawiska, a także przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy. „Jedyne co możemy zrobić, to realizować misję, aby wzmocnić pozycję kobiet na całym świecie, wolnych od przemocy. Poprzez nasz Globalny Fundusz promujemy zaangażowanie na rzecz zakończenia przemocy wobec kobiet.” – powiedziała Andrea Jung, która prężnie zarządza marką Avon od blisko 15. lat. Działania Avon przeciwko przemocy znajdują uznanie na całym świecie. Wizyta Jung i Witherspoon zbiegła się z polską odsłoną Kampanii.

Podczas jednodniowej wizyty w Polsce, prezes Avon przekazała kwotę w wysokości 60 tys. dolarów na rzecz Stowarzyszenia „Niebieska Linia” – partnera Kampanii „Avon kontra Przemoc”. Fundacja aktywnie działa przeciwko przemocy, prowadzi również działalność interwencyjną i terapeutyczną, zarówno dla osób jej doznających, jak i ją stosujących.

2018-03-14T11:03:27+00:0022 czerwca 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: