Recenzja książki „Skóra. Azjatycka pielęgnacja po polsku”

Strona główna » Blog » Recenzja książki „Skóra. Azjatycka pielęgnacja po polsku”

Recenzja książki „Skóra. Azjatycka pielęgnacja po polsku”

W ostatnim czasie dużo mówi się o azjatyckich sposobach dbania o urodę. Barbara Kwiatkowska postanowiła przełożyć ten trend na nasze polskie warunki. Tak powstała książka „Skóra. Azjatycka pielęgnacja po polsku” (Wydawnictwo Pascal, 49,90).
 
Publikacja składa się z dziesięciu rozdziałów, dzięki którym poznamy krok po kroku etapy dbania o skórę. Dowiemy się, m.in. jakie składniki zawierają kosmetyki, jak pielęgnować cerę itd. Pojawiają się także cztery składniki aktywne, ważne dla naszego ciała – witamina C i A, kwasy złuszczające oraz filtry przeciwsłoneczne. Na końcu książki mieści się mini poradnik oraz praktyczny słowniczek pojęć.
 
„Skóra. Azjatycka pielęgnacja po polsku” zawiera przydatne rady, które łatwo wykorzystać w praktyce. Ramki oraz tabelki podają nam najważniejsze informacje, dodatkowo autorka obala znane, kosmetyczne mity. Piękne zdjęcia oraz ilustracje są idealnym tłem dla wskazówek kosmetycznych. Barbara Kwiatkowska pokazuje, że azjatycka pielęgnacja jest możliwa, nawet w Polsce! To publikacja skierowana jest nie tylko do fanek dbania o urodę, czy nowinek ze świata beauty.
 
Karolina Stola
2018-03-14T03:35:39+00:00 9 czerwca 2017|Kultura|