Recenzja książki „W pogoni za stylem”

Strona główna » Blog » Recenzja książki „W pogoni za stylem”

Recenzja książki „W pogoni za stylem”

Katarzyna Bujniewicz to dyplomowany coach, mentor, wizażystka i stylistka. Na rynku wydawniczym pojawiła się jej książka „W pogoni za stylem” (Wydawnictwo Kokon, 49 złotych). To poradnik dla kobiet, który pomaga nie tylko odnaleźć swój styl, ale również zbudować pewność siebie.

Autorka podpowiada jak sprytnie zamaskować mankamenty swojego ciała, np. szerokie biodra, a także jak odkryć w sobie piękno i kobiecość. To nie jest tylko poradnik o stylu, ale również o emocjach, życiu i odnajdywaniu właściwej drogi. W książce znajdziemy adresy knajpek, salonów piękności czy listę ulubionych marek autorki. Możemy również zobaczyć metamorfozę kilku klientek Katarzyny Bujniewicz oraz poznać ich opinie o stylistce.

Mocną stroną tej publikacji są zadania i ćwiczenia, np. afirmacyjne, bardzo proste do zrobienia. Dzięki nim odkryjemy siebie, a także zmienimy podejście do wielu spraw. Wolne miejsce na zapisywanie naszych refleksji pozwala nam tworzyć ten poradnik wraz z autorką. Cytaty pojawiające się na początku każdego rozdziału, nawiązują do treści i inspirują.

Z tą książką zaakceptujesz siebie i swój wygląd. Nauczysz się celebrować kobiecość oraz wzmocnisz swoją pewność siebie. „W pogoni za stylem” sprawia wrażenie, że autorka prowadzi z nami rozmowę. Opowiada o swoim życiu, doświadczeniach i zmianach. Na własnym przykładzie omawia dane zagadnienia. Osobista, wciągają, czasami zabawna książka Katarzyny Bujniewicz to poradnik dla każdej kobiety bez względu na wiek!

Karolina Stola

[buybox-widget category=”book” ean=”9788394597900″]

 

2017-03-06T12:03:08+00:00 6 marca 2017|Kultura|

Zostaw komentarz