Recenzja książki „Paryski szyk. Look book. Co mam dziś na siebie włożyć?”

Strona główna » Blog » Recenzja książki „Paryski szyk. Look book. Co mam dziś na siebie włożyć?”

Recenzja książki „Paryski szyk. Look book. Co mam dziś na siebie włożyć?”

To już kolejna publikacja francuskiej ikony stylu i byłej modelki Ines de la Fressange. „Paryski szyk. Look book. Co mam dziś na siebie włożyć?” (Wydawnictwo Rebis, 69,90) to praktyczny poradnik dla każdej kobiety. Nie tylko fanki mody!

W środku znajdziemy mnóstwo gotowych propozycji stylizacji, na wiele różnych okazji, m.in. randkę, imprezę, garden party czy spotkanie z teściami. Wszystkie look booki są utrzymane oczywiście w estetyce autorki – ikony francuskiego szyku i klasy. To bardzo ciekawa publikacja, która składa się z gotowych, prostych zestawów – idealne dla każdej kobiety bez względu na wiek! Ines de la Fressange podpowiada również co powinno znaleźć się w damskiej garderobie, są to zarówno ubrania, jak i dodatki. I to właśnie te elementy są bazowymi częściami looków z tej książki.

Bez problemu kupisz podobne produkty, ponieważ są to klasyki takie, jak ramoneska, koszula, torebka koszyk, czy „mała czarna”. Możesz się jedynie zainspirować propozycjami autorki lub dokładnie je skopiować. Sama zdecyduj! Bez względu na wszystko będziesz wyglądać pięknie.

Karolina Stola

2018-03-14T03:28:29+00:00 14 sierpnia 2017|Kultura|