Recenzja książki “Modnie i wygodnie. Jak trampki weszły na salony”

W większości damskich szaf znajdziemy ubrania i dodatki w sportowym stylu. Co tu ukrywać, kobiety kochają praktyczne stroje i to bez względu na wiek! Autorki książki “Modnie i wygodnie. Jak trampki weszły na salony” (Wydawnictwo Pascal, 49,99) – Grażyna Olbrych i Dagmara Radzikowska również są fankami sportowego stylu.
 
W ich publikacji znajdziemy mnóstwo ciekawych rozmów, nie tylko z ludźmi ze świata mody, ale także gwiazdami. Dowiemy się, które it-girls warto śledzić na Instagramie oraz poznamy krótką historię najpopularniejszych sportowych marek, czy kolaboracji. To nie wszystko! Stylistka Dagmara Radzikowska zainspiruje nas i sprawi, że spojrzymy z zupełnie nowej perspektywy na stricte sportowe rzeczy. Oprócz tego pokaże nam przykładowe stylizacje oraz połączenia. To świetna ściąga i inspiracja!
 
Nie tylko fanki sportowego stylu będą zachwycone książką “Modnie i wygodnie. Jak trampki weszły na salony”. Ten poradnik przypadnie do gustu kobietom w każdym wieku. Rady autorek można wykorzystać bez problemu w codziennym życiu. Piękne zdjęcia są doskonałym dopełnieniem krótkich, treściwych rozdziałów. Sneakersy, trampki, legginsy, dresowe spodnie, T-shirt, bluza z kapturem, pikowana kurtka – po przeczytaniu tej książki pokochasz te ubrania!
 
Karolina Stola
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)