Strona główna » Blog » Recenzja książki „Modelka”

Recenzja książki „Modelka”

Modelka Zuzanna Bijoch wydała niedawno swoją pierwszą książkę, a dokładnie mówiąc powieść o modzie – „Modelka” (Burda Publishing Polska, 37,90).
 
Główną bohaterką książki jest Sara, młoda dziewczyna, która przez przypadek trafiła do świata mody. Pracuje pod pseudonimem Rocky, poznaje zarówno blaski, jak i cienie branży. Zanim dotrze na sam szczyt musi się zmierzyć z wieloma  problemami. Życie modelki jest niezwykle trudne, wymaga nie tylko perfekcyjnej figury, ale również siły charakteru. Nic nigdy nie jest przesądzone, wszystko może się zmienić. Niestety, nie zawsze na lepsze…
 
Miłość, przyjaźń, tajemnice, ogromne pieniądze, intrygi, światowa moda – w „Modelce” znajdziesz o wiele więcej! Ta książka jest pełna zaskakujących zwrotów akcji, dlatego historia Sary jest niesłychanie wciągająca. Mieszanka zdarzeń, osobowości i blich świata mody – ten miks pokochają nie tylko fashionistki!
 
W „Modelce” znajdziemy rysunki autorstwa Zuzanny Bijoch. Na końcu pojawiają się również zdjęcia, które przedstawiają najważniejsze momenty w karierze polskiej modelki. Są także liściki od znanych projektantów z podziękowaniami za współpracę. To świetne uzupełnienie ciekawej historii o modelingu. Inspirujące cytaty dodają całości charakteru!
 
Karolina Stola
2018-01-02T14:14:45+00:002 stycznia 2018|Kultura|