Recenzja książki „Moda bez metryki”

Strona główna » Blog » Recenzja książki „Moda bez metryki”

Recenzja książki „Moda bez metryki”

Mariola Bojarska-Ferenc wydała już kilkanaście książek, m.in. o zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach. Niedawno na rynku wydawniczym ukazała się jej nowa publikacja „Moda bez metryki” (Wydawnictwo Edipresse Książki, 49,90).

Co ciekawe autorka stworzyła tę książkę z pomocą ekspertów, m.in. projektantów i właścicieli marek modowych – Paprocki&Brzozowski, Bizuu, Bohoboco, Łukasz Jemioł, Agnieszka Maciejak, Lidia Kalita, Joanna Klimas, Just Paul, 303 Avenue, Kazar i Thecadess. Rad specjalistów jest sporo! Mariola Bojarska-Ferenc w „Modzie bez metryki” opowiada o swoim stylu, inspiracjach, zawartości szafy oraz ulubionych zestawieniach. Podpowiada, jak ubrać się na wielkie wyjście, czy do pracy.

Zdradza również swoje urodowe triki i kosmetycznych faworytów. Nie brakuje anegdot oraz zabawnych historii, dzięki temu książka jest niezwykle ciekawa. Z rozdziału „Materiałowy zawrót głowy” dowiemy się w jakie tkaniny warto inwestować, a także jak je pielęgnować, aby przedłużyć ich „życie”. Na końcu publikacji znajduje się lista Polek po czterdziestce, które mają świetny styl. To szesnaście pięknych kobiet z wyczuciem mody!

Publikację uzupełniają zdjęcia autorki w stylizacjach stworzonych z ubrań oraz dodatków polskich marek. Inspirujące cytaty zachęcają do zmian! To poradnik nie tylko dla dojrzałych pań, ale tak naprawdę dla każdej kobiety, która chce czuć się atrakcyjnie. Autorka udowadnia, że wiek nie ma znaczenia, a moda jest dla wszystkich. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się nią bawić! Jak mówi Mariola Bojarska Ferenc „To Ty wybierasz swój styl”.

Karolina Stola

[buybox-widget category=”book” ean=”9788379457991″]

2017-10-12T14:09:05+00:00 12 października 2017|Kultura|