Recenzja książki “Dress Scandinavian”

Pernille Teisbaek to znana na całym świecie Dunka – stylistka i blogerka modowa. Ta popularna it-girl wydała niedawno książkę “Dress Scandinavian” (Wydawnictwo Otwarte, 49,90) zdradza w niej sekrety swojego stylu, a także mieszkanek Skandynawii.
 
Dowiemy się co duńska fashionistka ma w szafie, jakie ubrania ze sobą łączy, a także jakich kosmetyków używa. Autorka podpowiada proste pomysły na efektowny look, nie brakuje również cennych rad dotyczących zakupów, czy dbania o urodę.
 
W publikacji są dwa, krótkie wywiady z dziewczynami, które inspirują stylistkę. To rozmowa z Leandrą Medine i Vanessą Trainą. Pernille Teisbaek opowiada w książce o dziesięciu swoich ulubionych skandynawskich markach. Niektóre z nich są znane w naszym kraju inne znacznie mniej.
 
“Dress Skandinavian” zaskakuje układem graficznym zarówno zdjęć, jak i samego tekstu. Pojawia się mnóstwo inspirujących fotografii ze stylizacjami blogerki, ale nie tylko! Wnętrza, zbliżenia na dodatki – jest na co popatrzeć. Fanki Pernille Teisbaek będą zachwycone jej książką tak samo, jak pasjonatki mody.
 
Karolina Stola
 
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)