Recenzja książki „Dress code dla kobiet. Zasady dobrego stylu i wizerunku”

Strona główna » Blog » Recenzja książki „Dress code dla kobiet. Zasady dobrego stylu i wizerunku”

Recenzja książki „Dress code dla kobiet. Zasady dobrego stylu i wizerunku”

Książka „Dress code. Zasady dobrego stylu i wizerunku” (Wydawnictwo Świat Książki, 49,90) to poradnik nie tylko dla kobiet, które obracają się w świecie biznesu. To publikacja to wynik wspólnej pracy Ireny Kamińskiej-Radomskiej i Agaty Tanter. Obie panie doskonale znają się na zasadach dress codu i potrafią swoją wiedzę przekazać innym.
 
W książce znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje, które powinna wiedzieć każda kobieta! Dowiemy się m.in., jak wygląda strój formalny – wieczorowy i dzienny, a także strój czarna mucha, wizytowy, bussines (professional), city, country, casual smart, casual, i bussines casual. Aby lepiej zrozumieć obowiązujące zasady dress code autorki przytaczają liczne przykłady. Autorki podpowiadają również jak zbudować idealną garderobę oraz jak o nią odpowiednio dbać. Ciekawym elementem publikacji jest rozdział, dzięki któremu będziemy mogli przeprowadzić analizę kolorystyczną. Ustalimy swój typ urody – wiosna, lato, jesień lub zima, a także jakie kolory są dla nas najlepsze, jak wykorzystać je w stylizacji itd.
 
Wielkim plusem książki jest to, że dotyczy nie tylko sztywnych zasad dress code. Każda kobieta dowie się jakie fasony są dobre dla jej sylwetki, a także co powinna nosić. Porady, wskazówki i triki, pomogą nam świetnie wyglądać! Inspirujące fotografie, cytaty i krótki quiz są ciekawym dopełnieniem publikacji. „Dress code. Zasady dobrego stylu i wizerunku” to propozycja dla każdej stylowej kobiety!
2017-04-10T09:13:47+00:00 10 kwietnia 2017|Styl|

Zostaw komentarz