Strona główna » Blog » Recenzja książki „Brafiting. Lifting piersi bez skalpela”

Recenzja książki „Brafiting. Lifting piersi bez skalpela”

Izabela Sakutova jest międzynarodową ekspertką brafittingu. Od lat pomaga kobietom dbać o biust, promuje także profilaktykę raka piersi. W książce „Brafiting. Liftting piersi bez skalpela” (Wydawnictwo Edipresse, 39,90) zdradza tajniki swojej pracy.

Autorka pomaga nam dobrać odpowiedni stanik, kostium kąpielowy, bieliznę dla kobiet w ciąży, czy karmiących matek. Pokazuje, jak ważny jest właściwy rozmiar, ułożenie miseczki i obwód itp. – mają one wpływ nie tylko na wygląd piersi, ale również na nasze zdrowie i poczucie komfortu. Z książki dowiesz się również, jak prawidłowo zakładać biustonosz oraz w jaki sposób o niego dbać.

W publikacji jest mnóstwo praktycznej wiedzy, rozdziały są krótkie za to niezwykle treściwe. Autorka obala bieliźniane mity, doradza co wybrać na ślub, podróż poślubną, a nawet podczas uprawiania aktywności fizycznej. Rysunki i zdjęcia pomagają lepiej zrozumieć poruszane zagadnienie.

W „Brafiting. Liftting piersi bez skalpela” pojawiają się wypowiedzi stałych klientek Izabeli Sakutova, głównie znanych gwiazd. Ten poradnik powinien znaleźć się w biblioteczce każdej kobiety, wiek i rozmiar biustu nie mają tutaj najmniejszego znaczenia!

Karolina Stola

2017-10-31T14:05:41+00:0031 października 2017|Kultura|