Recenzja książki „Amerykański marzyciel. Mój świat mody i biznesu”

Strona główna » Blog » Recenzja książki „Amerykański marzyciel. Mój świat mody i biznesu”

Recenzja książki „Amerykański marzyciel. Mój świat mody i biznesu”

Projektant Thomas Jacob Hilfiger postanowił napisać swoją biografię. Wraz ze współautorem Peterem Knoblerem stworzył książkę  „Amerykański marzyciel. Mój świat mody i biznesu” (Wydawnictwo Dolnośląskie, cena 59,90).
 
To niezwykła historia o jednym z najsłynniejszych kreatorów mody na świecie! Autor opowiada w niej o swoim życiu prywatnym, zarówno dzieciństwie, jak i o trudnych związkach z kobietami. Wzmianki o bliskich są istotnym elementem tej książki bowiem rodzina jest bardzo ważna dla projektanta. Opisuje on również swoje domy, ciągłe przeprowadzki i podróże. Wspomina spotkania ze znanymi celebrytami, m.in. gwiazdami muzyki – Britney Spears, czy Michaelem Jacksonem. Dzięki tej książce dowiemy się krok po kroku, jak powstawała marka Tommy Hilfiger oraz z jakimi problemami się borykała. Jak narodziło się charakterystyczne logo i styl Amerykańskiego domu mody? Wszystkie sekrety zdradza projektant – twórca słynnej na całym świecie firmy. W publikacji nie brakuje zdjęć oraz ciekawych historii, czy skandali. Poznajemy zupełnie inne oblicze Tomie`go Hilfigera. 
 
„Amerykański marzyciel. Mój świat mody i biznesu”  to opowieść o chłopaku z niewielkiego miasteczka, który dzięki swojej pracy i wytrwałości osiągnął ogromny sukces. Nie zniechęcały go porażki i kłopoty, uparcie dążył do celu. Choć los go nie oszczędzał zdobył to co chciał, a nawet więcej. Dziś Tommy Hilfiger jest spełnionym człowiekiem, mężem, ojcem, dziadkiem i członkiem ogromnej marki. Książka to nie tylko biografia, to doskonały przewodnik dla osób, które chcą założyć swój własny biznes. 
 
Karolina Stola
2017-10-06T15:09:26+00:00 6 października 2017|Kultura|