Strona główna » Blog » Ranking polskich aktorów serialowych

Ranking polskich aktorów serialowych

W górę, w dół lub niezmiennie w formie. W grudniu FILM oceniał polskich aktorów filmowych, w styczniu tradycyjnie wziął na tapetę – serialowych. Kto pozytywnie zaskakuje, kto niezmiennie trwa w formie, chociaż przydałaby się zmiana emploi, a kto nie gra, tylko obnosi trendy i ciuszki – w styczniowym wydaniu magazynu FILM.

Aktorstwo w serialu wymaga profesjonalizmu na poziomie, o którym widz nie ma zielonego pojęcia. Ale aktorzy serialowi nie zawsze o tym pamiętają. W styczniowym wydaniu magazynu FILM Małgorzata i Konrad Zarębscy oceniają serialowe kreacje polskich aktorów, m.in. Piotra Adamczyka, Tamary Arciuch, Andrzeja Grabowskiego, Tomasza Karolaka, Magdaleny Kumorek, Kacpra Kuszewskiego, Anny Muchy, Mai Ostaszewskiej, Borysa Szyca i Lesława Żurka. O kim napisali, że „nie gra, ale występuje, pokazując wystudiowane miny”, o kim, że „z talentu się wyrasta”, kto w ubiegłym roku rozkwitł, kto jednak powinien poszukać ciekawszych środków wyrazu, a kto – nowego emploi – to wszystko w jedynym takim rankingu polskich aktorów serialowych miesięcznika FILM.

W styczniowym FILMIE również Daniel Craig i Rooney Mara, czyli „Millennium” po amerykańsku. A ponadto: Oscar niepewny, ale film wybitny – „W ciemnościAgnieszki Holland, szable, polityka i dyplomacja – wywiad z szefem warszawskiej Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych oraz – jak co roku w styczniu – zapowiedzi 21 premier, które czekają nas na dużym ekranie w 2012 roku.

2018-03-14T10:08:08+00:008 stycznia 2012|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: