Rammstein i Michael Jackson – cyrkowe show dla młodzieży i studentów

Ewolucje na pontonach w rytm muzyki Rammsteina, akrobaci z cyrku przyszłości, najbardziej rockowy na świecie linoskoczek – El Diablo, półfinalistka programu Mam TalentInka Kalachevska, oszołamiająca iluzja z muzyką Michaela JacksonaCyrk Zalewski zaprasza na specjalne cyrkowe show dla młodzieży i studentów. Czeka na nich 50 proc. zniżki. Patronem medialnym przedstawienia jest serwis Studentnews.pl

Pokaz odbędzie się 27 października o godzinie 15.00 w ramach 13 Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej – największego w Polsce show promującego sztukę cyrkową. Pomysł zrodził się na podstawie obserwacji reakcji młodych ludzi przychodzących na regularne przedstawienia cyrkowe. – Bardzo lubimy młodą widownię za żywiołowość i otwarcie na nowości, choć zdajemy sobie sprawę, że młodzi ludzie są też bardzo wymagającymi odbiorcami. Cyrk Zalewski nie stoi w miejscu – wiemy, że aby być na topie – musimy podążać z duchem czasu. Jestem przekoany, że nasz program przypadnie du gustu młodzieżowej widowni – mówi Kamil Zalewski, reżyser przedstawienia.

Cyrkowy Festiwal Zalewskich od lat przyciąga rzesze mieszkańców Warszawy, okolic, gości z całej Polski, a nawet z zagranicy. Gośćmi Cyrku Zalewski bywają liczne gwiazdy polskiego szołbiznesu, sportu i estrady, m. in.: Przemysław Saleta, Wojciech Fibak, Maryla Rodowicz, Karol Starssburger, Michał Wiśniewski, Paweł i Marcin Mroczkowie, Krzysztof Zanussi i in.

Tegoroczny Festiwal trwa od 22 września – 28 października. Największy w Polsce namiot cyrkowy stanie tradycyjnie na zbiegu Al. Solidarności z ul. Towarową.

Patronami medialnymi 13 Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej jest dziennik „Superexpress”, Radio Plus oraz Benc.pl, zaś patronem medialnym przedstaiwenia dla młodzieży i studentow Studentnews.pl

[heading style=”1″]3 pytania do Kamila Zalewskiego, reżysera 13 Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej:[/heading]

Skąd pomysł aby w ramach Festiwalu zrobić specjalne przedstawienie dla młodzieży i studentów?
KZ: Wielu z naszych artystów to także młodzi ludzie. Zarówno oni, jak I młoda część naszej widowni doskonale wiedzą, że w cyrku można się świetnie bawić. Zabawa będzie jeszcze lepsza, kiedy młoda widownia zapełni nasz namiot.

Czy w świecie szybkich mediów, internetu, dostępności różnych rozrywek sztuka cyrkowa przemawia do młodych ludzi?
KZ: Oczywiście, wystarczy zapytać młodzież, która z pasją zajmuje się sztuką cyrkową. W tej formie sztuki chodzi przede wszystkim o specyficzny rodzaj wibracji pomiędzy artystą, a widownią – potwierdzą to artyści wszystkich dziedzin sztuki – aktorzy, piosenkarze. Żywe przedstawienie zawsze niesie większe emocje niż film czy internet. Myślę, że młody człowiek zamiast zaprosić dziewczynę do kina czy teatru raz kiedyś może zabrać ją do cyrku. Myślę, że to bardzo oryginalny pomysł.

Co według Pana może spodobać się młodym ludziom w tym festiwalowym przedstawieniu?
KZ: Całe przedstawienie jest bardzo żywe i dynamiczne. Rekwizyty i numery zmieniają się w mgnieniu oka. W połączeniu z najlepszymi artystami i nowoczesną muzyką – to nowoczesne show w sam raz dla młodych ludzi.

Scroll to Top
Scroll to Top