Strona główna » Blog » Rak’n’Roll i Luka Bandita!

Rak’n’Roll i Luka Bandita!

Już od 6 czerwca w sprzedaży specjalna kolekcja koszulek oraz toreb marki Luka Bandita zaprojektowanych specjalnie dla fundacji Rak’n’Roll! W sprzedaży koszulki żeńskie, męskie oraz płócienne torby, a wszystko ze specjalnym kolorowym rak’n’rollowym nadrukiem! Wszystko do kupienia w butiku Luka Bandita na ul. Chmielnej 2 w Warszawie oraz na stronie www.lukabandita.com.

Luka Bandita to firma założona przez Marię „Manię” Strzelecką, punkową wokalistkę, graficzkę i aktorkę, która grała m.in Angelę z „Wojny polsko-ruskiej”. To pierwsza na polskim rynku marka o tak mocnym przeslaniu i głębokich korzeniach. Luka Bandita produkuje wszystkie swoje rzeczy w Europie, głównie w Polsce w zgodzie z ideą Fair Wear. Kolekcje Luki są wybuchową mieszanką stylistyki postpunkowej, amerykańskiego sugar popu lat 60-tych oraz pirackiej bandery Jolie Roger a wszystko to spięte jest w całość znakomitą grafiką. Wszystkie nasze koszulki powstają z miłości do rockandrola.

Najnowszą linię koszulek i toreb zaprojektowanych specjalnie dla fundacji Rak’n’Roll można kupić już od 6 czerwca w butiku na ul. Chmielnej 2 w Warszawie a także na stronie internetowej www.lukabandita.com . Cena damskiej koszulki to 85 zł, męskiej 89 zł, a torba dostępna jest w cenie 75 zł. Dochód ze sprzedaży rak’n’rollowej linii zostanie przekazany na cele fundacji Rak’n’Roll.

Luka Bandita to już kolejna marka, która została partnerem fundacji Rak’n’Roll. Dzięki tej współpracy oraz wsparciu innych partnerów fundacji, Rak’n’Roll gromadzi środki na uczłowieczenie poczekalni na oddziałach onkologicznych w szpitalach w całej Polsce. Dzięki dotychczasowym środkom oraz pomocy sponsorów fundacja odnowiła już poczekalnię onkologiczną w szpitalu w Katowicach, a w kolejce czekają już kolejne poczekalnie w całej Polsce. Nadrzędnym i długofalowym celem fundacji jest utworzenie pierwszego w Polsce specjalistycznego oddziału położniczego dla kobiet w ciąży z choroba nowotworową.

Fundacja Rak’n’Roll zmienia schematy myślenia na temat raka, pomaga dostrzec pozytywne strony choroby i zaraża optymizmem. W zeszłym roku fundacja Rak’n’Roll wydała Kalendarz Gwiazd, którego sprzedaż pozwoliła zdobyć fundusze na odnowienie poczekalni onkologicznej w Katowicach.

2018-03-14T11:06:15+00:0014 czerwca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: