zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Rajstopy Gatta „Bye Cellulite”

Rajstopy Gatta „Bye Cellulite”

Cellulit to problem, z którym zmaga się większość kobiet. Dotyka on bowiem ponad 80% pań po 25 roku życia. Żeby pozbyć się skórki pomarańczowej można masować, smarować, ćwiczyć – możliwości i rozwiązań jest wiele. Gatta jednak ma swoją receptę na ten defekt. RajstopyBye Cellulite”, które dzięki specjalnym włóknom stymulują komórkową przemianę materii, poprawiają ukrwienie skóry, a w ostatecznym rezultacie wspomagają usuwanie skórki pomarańczowej.

Cellulit to trudny przeciwnik, z którym zmaga się prawie każda kobieta. Skórka pomarańczowa, która powstaje głównie z powodu zaburzeń hormonalnych i zaburzonego funkcjonowania układu krążenia, to tak naprawdę niewłaściwe rozłożenie tkanki tłuszczowej. Najczęściej pojawia się na udach, pośladkach czy brzuchu, rzadziej na przedramionach. Istnieje klika sposobów walki z tym defektem – od metod naturalnych, jak zmiana diety czy aktywność fizyczna począwszy, przez stosowanie kremów, olejków, na tych najbardziej skomplikowanych, jak drenaże, farmakologia i zabiegi kosmetyczne kończąc. Jednak najprostszy sposób, niewymagający drastycznych zmian w naszym życiu, proponuje Gatta.

„Skórka pomarańczowa to współcześnie tak powszechny problem, że Gatta nie mogła pozostać obojętna na potrzeby kobiet – swoich klientek. Stąd w ofercie pojawiła się nowa, zupełnie wyjątkowa kolekcja Bye Cellulite, która łączy w sobie najnowsze technologie, wysoką jakość materiałów i kobiecy design, ale przede wszystkim wspiera redukowanie problemu cellulitu” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.
Nowe, antycellulitowe rajstopy Gatta „Bye Cellulite” posiadają włókna z mineralnymi substancjami aktywnymi, które absorbują ciepło z naszego ciała, a następnie zmieniają je w głębokie promienie podczerwone. Potrafią wniknąć głęboko w skórę i delikatnie, nieodczuwalnie dla kobiet, ogrzewać komórki. Dzięki temu rajstopy stymulują komórkową przemianę materii, poprawiają ukrwienie skóry, co w rezultacie prowadzi do usunięcia skórki pomarańczowej.

Pierwsze efekty stosowania rajstop „Bye Cellulite” od Gatty można zaobserwować na udach, biodrach i w okolicach brzucha już po czterech tygodniach intensywnego stosowania. Oznacza to, że dla pełnego efektu należy je nosić co najmniej 6-8 godzin dziennie. Ważne jest, że efektywność działania antycellulitowego nie zmniejsza się nawet po wielokrotnym praniu. Produkt zawdzięcza to innowacyjnej technologii połączenia dodatku mineralnego ze strukturą przędzy, z której został wykonany.

[nggallery id=2192]

Rajstopy dostępne są w kolorze czarnym, szarym oraz grafitowym i beżowym. Występują w grubości 50 DEN. Można je znaleźć we wszystkich salonach marki Gatta na terenie całego kraju. Ich cena to 28,90 zł.

2011-12-03T07:34:35+01:003 grudnia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: