Strona główna » Blog » Rajd Polski Kobiet

Rajd Polski Kobiet

21 i 22 maja w Arkadii (Warszawa) odbędzie się piknik edukacyjno- informacyjny, którego celem będzie nagłośnienie konieczności poddawania się badaniom profilaktycznym w kierunku wczesnego wykrywania chorób kobiecych. Podczas pikniku Panie skorzystają z badań mammograficznych i porad lekarskich.

Przed Arkadią zostanie wystawionych 11 samochodów rajdowych, a wśród nich profesjonalne auta biorące udział w rajdach of road, nowoczesne SUV-y oraz ekskluzywne limuzyny.

Dla klientek Arkadii będzie dostępny mammobus, w którym w godzinach od 10.00 do 18.00 kobiety powyżej 25. roku życia będą mogły przeprowadzić bezpłatne badania piersi, a w godzinach od 12.00 do 16.00 lekarze udzielą porad. Jednocześnie odbędą się medyczne prezentacje edukacyjne, mówiące o potrzebie stosowania profilaktyki mammograficznej i cytologicznej oraz będzie można obejrzeć film na temat samobadania piersi.

Główną tematyką pikniku rajdowego będą profilaktyczne badania w kierunku wczesnego wykrywania nowotworów piersi i raka szyjki macicy.

Panie zainteresowane wspieraniem inicjatywy propagowania profilaktyki w tym zakresie, popierające ideę i cel Rajdu Polski Kobiet – w Arkadii będą miały szansę wpisania się na listę uczestniczek Rajdu, który odbędzie się od 17 do 19 czerwca br.

Impreza odbędzie się z udziałem organizatorów RAJDU POLSKI KOBIET z Fundacji Teraz Kobiety, lekarzy i pracowników z Warszawskiego Centrum Onkologii oraz Szpitala IBIS, Stowarzyszenia Donna, Stowarzyszenia Amazonek, Fundacji MSD, Fundacji Kwiat Kobiecości, a także kilku gwiazd sceny telewizyjnej.

2018-03-14T11:15:34+00:0021 maja 2011|Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: