zegarmistrzlodz.com.pl

RAINDROPS RINA COSSACK na sezon SS2014

Strona główna » Blog » RAINDROPS RINA COSSACK na sezon SS2014

RAINDROPS RINA COSSACK na sezon SS2014

Inspiracją do powstania kolekcji „RAINDROPS” RINA COSSACK, stała się wiosenna pogoda, obfitująca w opady deszczu.

W kroplach deszczu odbija się światło, przenikają przez nie barwy, dlatego ważnym elementem kolekcji jest lekka struktura i transparentność tkanin. Klasyczne, minimalistyczne formy kontrastują z subtelnymi falbanami, podkreślają kobiece linie. Kolorem przewodnim jest pastelowy błękit. W kolekcji pojawia się także śmietanowa biel, ciepła szarość, słoneczny żółty i intensywny róż.

W tym sezonie projektantka proponuje modne, krótkie szorty, spodnie garniturowe, podwyższone stany, lekkie płaszcze, krótkie, pudełkowe topy i marynarki. Nie zabraknie też eleganckich sukni wieczorowych i koktajlowych.

Sesja zdjęciowa kolekcji „RAINDROPS” RINA COSSACK

Fotograf: Monika Motor (www.monikamotor.com)

Modelka: Marta T./ Eastern Models  (easternmodels.pl)

MUA: Marta Gacka (magdagacka.com)

Hair: Magdalena Tucholska @MagsHairStylist

Producent sesji: Justyna Żmijewska

Sesja powstała na tętniących życiem ulicach Londynu. Nowoczesna architektura miasta oraz  symbole Wielkiej Brytanii idealnie komponują się z kolorowymi i kobiecymi propozycjami marki RINA COSSACK na sezon SS2014. Geometryczne linie budowli i przeszklone powierzchnie nawiązują do konstrukcji oraz przeźroczystości pojawiających się w kreacjach.

Autorem sesji zdjęciowej jest fotograf Monika Motor (www.monikamotor.com). Twarzą kampanii została Marta T z Eastern Models. Kreatorem makijażu jest Marta Gacka, a stylistą fryzur Magdalena Tucholska. Producentem sesji jest Justyna Żmijewska.

Kolekcję można było zobaczyć podczas pokazu na wiosennej edycji Warsaw Fashion Weekend.

2018-03-14T06:30:49+01:0013 maja 2014|Moda|

Może zainteresuje Cię również: