Strona główna » Blog » PUMA wprowadza dwa nowe zapachy Puma SYNC oraz platformę taneczną Dance Dictionary

PUMA wprowadza dwa nowe zapachy Puma SYNC oraz platformę taneczną Dance Dictionary

W maju 2013 Puma Fragrances wprowadziła dwa nowe zapachy PUMA SYNC – dla Niej i dla Niego.

Aby to uczcić marka przedstawia cyfrową platformę Dance Dictionary –zapewniającą rozrywkową alternatywę do zwykłych wiadomości tekstowych, tweetów oraz statusów, dającą inspirację nowej formie niewerbalnej komunikacji.

 

Dynamiczne zapachy PUMA SYNC dostępne są w wersji dla Niej i dla Niego :

Dla Niej: egzotyczna, owocowa kompozycja łącząca energetyczne nuty górne papai i mandarynki splecione z kobiecym sercem lotosu i kwiatu drzewa mandarynkowego. Te mieszają się z nutami bazowymi kremowego drzewa sandałowego i zmysłowego bursztynu otulonych aksamitem białej brzoskwini , która nadaje słodyczy i niewinności. Puma SYNC dla kobiet jest czysta, radosna i pełna zabawy.

Dla Niego: Nowy Puma SYNC dla mężczyzn z łatwością miesza świeże, pobudzające i aromatyczne nuty górne limonki, bujnych zielonych liści i bergamoty z nutami serca – rozmarynu, lawendy i geranium. Wszystko zaplecione wokół bazowych nut bursztynowych, drzewa guaiac oraz drzewa cedrowego dodaje męskości, która jest mocna i pewna siebie.

Energetyczne zapachy , pobudzają do działania , do wyrażania siebie, a co jest najlepszą formą na to?

Oczywiście TANIEC!

WYTAŃCZ TO, CZEGO NIE MASZ ODWAGI POWIEDZIEĆ!

Dance Dictionary PUMA Sync, to internetowa platforma do przekazywania wiadomości, zmieniająca słowa w ruchy taneczne. Dance Dictionary przetłumaczy Twoje słowa na taneczne ruchy, które możesz wysyłać dalej swoim przyjaciołom poprzez ulubione strony społecznościowe.

Ambasadorem zapachów jest znany z poprzednich kampanii jamajski sprinter Usain Bolt, który twierdzi:

” Uwielbiam tańczyć! Jest to część mnie i nadal lubię chodzić na przyjęcia i próbować nauczyć się najnowszych ruchów. …Czasem gdy tańczę, nie wiem nawet jak ten taniec się nazywa po prostu to robię, to takie zabawne i przynosi mi wiele radości.”

By zobaczyć taneczną wiadomość od sportowca bądź też wysłać swoją wejdź na: www.pumadancedictionary.com.

A w specjalnym tanecznym konkursie drogerii Natura, można wygrać kolację z przystojnym Maćkiem Musiałem. Maciek tez stworzył specjalną wiadomość dla swoich fanów, chcesz ja zobaczyć:

https://www.facebook.com/drogerienaturapl/app_151826181663970

Puma_Sync_Woman Puma_Sync_Man 644632-1_PGPL_06_540x705px_1-3_1_jpg_dl

2018-03-14T08:09:57+00:002 czerwca 2013|Kosmetyki, Świat Kobiet|