Strona główna » Blog » Przywitaj lato opalenizną

Przywitaj lato opalenizną

Jeżeli nie możesz się już doczekać letniej opalenizny, albo też nie chcesz straszyć słoneczka bladą skórą, przywitaj wiosnę i lato równomiernie opaloną skórą.

Sprawdzonym i bezpiecznym sposobem jest chociażby skorzystanie z preparatu Betabronz Activ, który nadaje karnacji złocisty odcień, a przy tym pomaga wzmocnić naturalną barierę chroniącą przed negatywnymi skutkami promieniowania UV.

Tak naprawdę Betabronz Activ to suplement diety stworzony z myślą o ochronie skóry od wewnątrz, szczególnie podczas jej ekspozycji na promienie UV. W jego skład wchodzą między innymi dwie opatentowane substancje BiAstin i Lyc-o-mato, które przyczyniają się do uzyskania i utrwalenia pięknej opalenizny. Jednocześnie zmniejszają niekorzystny wpływ wolnych rodników powstających podczas ekspozycji na światło słoneczne i w czasie pobytu w solarium.

Preparat został wzbogacony w beta karoten pobudzający produkcję pigmentu skóry nadając jej piękny koloryt oraz witaminy C i E, które pomagają utrzymać skórę elastyczną i miękką. Zawarte w Betabronz Activ naturalne pigmenty i antyoksydanty przyczyniają się do spowolnienia przedwczesnego procesu starzenia się skóry, powstawania zmarszczek i jej wysuszania.

2018-03-14T11:16:58+00:0017 maja 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: