Przyłapani na modzie – akcja street fashion

Strona główna » Blog » Przyłapani na modzie – akcja street fashion

Przyłapani na modzie – akcja street fashion

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy zdjęcia z czerwcowych „Przyłapanych na modzie”, akcji street fashion organizowanej przez Galerię Krakowską.

Przyłapani na modzie” to kampania organizowana na terenie Galerii od marca ubiegłego roku. Jej najważniejszym przesłaniem jest pokazywanie ciekawie ubranych ludzi, stylów i trendów, które można odnaleźć w naszym życiu codziennym.

Akcja podkreśla, że prawdziwa moda to nie tylko światowe wybiegi i kolorowe magazyny, ale także to wszystko, z czym możemy spotkać się na co dzień w szkole, pracy, na zakupach oraz podczas spotkań z przyjaciółmi.

W każdej kolejnej odsłonie kampanii, ekipa „Przyłapanych na modzie” wyszukuje najlepiej ubrane osoby wędrujące po alejkach Galerii Krakowskiej oraz na Placu Jan-Nowaka Jeziorańskiego, czego efektem jest ukazujący się na koniec każdego miesiąca modowy album dostępny na fanpage’u Galerii: https://www.facebook.com/galeria.krakowska.

Akcja prowadzona jest dwa razy w miesiącu. Dodatkowo z każdego miesiąca wyłaniane są najlepsze stylizacje nagradzane bonami na zakupy w Galerii.

Patronat Medialny: ModaiJa.Pl

Ciekawie ubranych ludzi przed Galerią, jak widać nie brakuje – prawda?

[nggallery id=4887]

foto: Agnieszka Rzymek Photography

2018-03-14T08:04:36+00:009 lipca 2013|Moda, Patronaty, Wasza Szafa|

Może zainteresuje Cię również: