„Przyłapani na modzie” w lutym

Strona główna » Blog » „Przyłapani na modzie” w lutym

„Przyłapani na modzie” w lutym

Neony, monochromatyczność oraz… miłość – to tematy przewodnie kolejnej edycji street fashion Galerii Krakowskiej, „Przyłapani na modzie”. Zobaczcie, jakie perełki modowe udało się nam znaleźć w Galerii!

W pierwszej odsłonie akcji „Przyłapani na modzie” z okazji Walentynek, Galeria Krakowska szukała ciekawie ubranych par. Jak się okazuje miłość i moda mogą się idealnie uzupełniać! Ania i Piotr postawili na klasyczną czerń i elegancki styl, dzięki temu świetnie do siebie pasowali. Z kolei stylizacje w sportowym stylu założyli Natalia i Arek. Modny w nadchodzącym sezonie sportowy szyk jest nie tylko efektowny, ale także bardzo wygodny. Zaś na połączenie sportowego stylu z neonowymi elementami postawili Heidi i Bror, którzy zostali docenieni przez fanów Galerii właśnie, dzięki swoim kolorowym stylizacjom.

Pomimo, że wciąż trwa kalendarzowa zima, to trendy na nadchodzący sezon wiosna/lato 2014 królowały w drugiej odsłonie akcji Galerii Krakowskiej. Anna założyła modną w tym sezonie bluzkę z nadrukiem, czarną kurtkę ze skórzanymi wstawkami w połączeniu z jasnymi spodniami. Z kolei Agnieszka postawiła na brązowy płaszcz, zielony komin oraz fioletowy kapelusz, dzięki temu wyglądała oryginalnie. Nie mogło także zabraknąć ubrań z kosmicznymi akcentami oraz ciekawych okularów przeciwsłonecznych, które zauważyła u Pauli ekipa „Przyłapanych na modzie”. Mężczyźni tym razem postawili na sportową elegancję i klasyczną czerń. 

Wszystkie zdjęcia oraz opisy można znaleźć na fanpage’u:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.757333060952673.1073741941.109110209108298&type=1

2018-03-14T07:27:05+00:0013 marca 2014|Patronaty, Styl|