Strona główna » Blog » Przygoda, romans, tajemnica

Przygoda, romans, tajemnica

Agnozja – z języka greckiego znaczy nieświadomość, niewiedza: to częściowa albo całkowita utrata zdolności rozpoznawania znanych przedmiotów, zwłaszcza za pomocą wzroku, słuchu i dotyku, powstaje zazwyczaj jako skutek uszkodzenia mózgu.

Wyobraź sobie, że nie możesz ufać swoim zmysłom. Komu uwierzysz? Kogo pokochasz?

Istnieje świat, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje. Dźwięki, obrazy i smaki są jedynie iluzją. To jej świat. Joana cierpi na agnozję. Nie potrafi odróżnić prawdy od misternie zaplanowanej manipulacji. Jej zmysły stają się jej największym wrogiem. Jako jedyna osoba znająca wartą fortunę tajemnicę pada ofiarą cynicznej gry. Miłość, która miała chronić ją przed światem, stanie się jej więzieniem. Obezwładniająca siła pożądania, która połączy Joanę, Vicenta i Carlesa w miłosnym trójkącie, zmieni ich życie na zawsze.

Najnowszy film producentów „Labiryntu Fauna” i „Sierocińca” otwiera przed widzami nowy wymiar postrzegania rzeczywistości. Największy oszust – ludzki umysł, doprowadzi kochanków na skraj zupełnego zatracenia.

W filmie zobaczymy m.in. partnerującego Penelope Cruz w „Otwórz oczy” Eduardo Noriegę oraz znaną z filmu „Życie na podsłuchu” Martinę Gedeck.

Guillermo del Toro o scenariuszu
„Przeczytałem w życiu kilka scenariuszy, ale żaden nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak Agnozja.”
„Świetny film i wspaniała historia, zawierająca właściwe dawki dramatu, przygody, romansu, a przede wszystkim tajemnicy. Nie tylko zadowoli rzesze widzów, ale też zyska przychylną opinię krytyki jako cenny wkład w kinematografię na wysokim poziomie.”
„Nie mogę się już doczekać, żeby zobaczyć scenariusz Agnozji na ekranie.”

[nggallery id=1392]

Zobacz również: polski zwiastun filmu

Agnozja – do utraty zmysłów w kinach od 26 sierpnia
Gatunek: Thriller/romans

2018-03-14T10:57:14+00:003 lipca 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: