zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Przybylska: „To jest film jest dla kobiet o mocnych nerwach”

Przybylska: „To jest film jest dla kobiet o mocnych nerwach”

Już 11 stycznia piękną Annę Przybylską zobaczymy w nowej, zaskakującej roli. W thrillerze „Sęp” zagra trenerkę kickboxingu, której siły mógłby pozazdrościć niejeden facet. Ale uwaga, jak przekonuje aktorka – „Sęp” to thriller nie tylko dla mężczyzn – „jest także dla kobiet o mocnych nerwach! To jest kino skierowane do tych, którzy lubią dobrą rozrywkę”.

Grana przez Annę Przybylską – Natasza, to połączenie przeciwieństw. Z jednej strony delikatna, wrażliwa i bardzo kobieca, z drugiej twarda i  niezależna w opiniach. Męskie cechy jej charakteru współgrają z niezwykłą zmysłowością i sex appealem.

W filmie „Sęp” Przybylskiej partneruje Michał Żebrowski, który gra asa wydziału wewnętrznego policji. Świetna obsada, to niewątpliwie olbrzymi atut filmu. „To cała plejada świetnie nakreślonych postaci, zarówno dobrych i złych” – mówi Przybylska. W głównych rolach zobaczymy Daniela Olbrychskiego, Piotra Fronczewskiego,  Mirosława Bakę, Andrzeja Grabowskiego, Andrzeja Seweryna, Annę Dereszowską, Jolantę Fraszyńską oraz Przemysława Sadowskiego.

Producenci „Sępa” stawiając na najlepszych polskich aktorów, zadbali o doskonałą realizację, której wyróżnikiem jest wysokiej jakości scenariusz i znakomita ścieżka dźwiękowa. „Jak pierwszy raz przeczytałem scenariusz powiedziałem sobie – mocne, sensacyjne kino. Myślę, że czegoś takiego jeszcze nie było” – powiedział Paweł Małaszyński, który odtwarza jedną z głównych ról. „Puenta jest absolutną niespodzianką, kiedy czytałem scenariusz nie mogłem się doczekać następnej sceny” – dodał Daniel Olbrychski. Niezwykły pomysł fabularny i wysoki poziom realizacji przekonały do współpracy znany brytyjski zespół Archive. Muzycy zgodzili się, by na soundtracku do filmu znalazły się ich najbardziej rozpoznawalne utwory, takie jak „Lights” czy „I will fade”.

Akcja „Sępa” zaczyna się kiedy, w centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) – policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) – kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie zamiast pomóc w wyjaśnieniu tajemniczych zaginięć, wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?

Sęp – poznaj równanie nieśmiertelności

Już od 11 stycznia w kinach

2018-03-14T08:44:13+01:0012 grudnia 2012|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: