Strona główna » Blog » Przez gadżet do serca – walentynkowe propozycje dla Niego

Przez gadżet do serca – walentynkowe propozycje dla Niego

Dla tych, którzy zastanawiają się co kupić swojemu partnerowi firma Creative proponuje…

Jeżeli Twój partner jest fanem gier …

Z pewnością ucieszy go zestaw słuchawkowy dla graczy Sound Blaster® Tactic 3D™ Sigma. Słuchawki te wyposażone są w technologię THX® TruStudio Pro, która zapewnia przestrzenny dźwięk i pozwala w pełni wykorzystać zalety świata audio/wideo 3D. Ponadto jest to pierwszy zestaw, który umożliwia graczom tworzyć własne profile dźwiękowe i udostępniać je innym. Funkcja VoiceFX™ przekształca głosu postaci w grach lub podczas czatów VoIP. Dobra zabawa gwarantowana.

Sugerowana cena detaliczna zestawu to 349 zł.

Jeżeli Twojemu partnerowi marzy się tablet …

Creative ZiiO z 10 lub 7-calowym ekranem zapewni mu rozrywkę i zabawę. Tablet oparty jest na systemie operacyjnym Android i oferuje najlepszej jakości dźwięk spośród dostępnych na rynku urządzeń tego typu. Jest łatwy i wygodny w obsłudze, połączy się przez Bluetooth z szeroką gamą głośników i słuchawek Creative oraz wszystkimi innymi urządzeniami obsługującymi tę technologię. ZiiO, podobnie jak inne tablety umożliwia sprawdzenie poczty, oglądanie filmów, słuchanie muzyki, czytanie książek czy granie. Urządzenie można także podłączyć do większego ekranu przez kabel HDMI. Użytkownicy mogą również instalować dziesiątki tysięcy darmowych aplikacji z Internetu i witryny ziiStore.

Sugerowane ceny detaliczne poszczególnych produktów to:
Tablet Creative ZiiO 7” Pure Wireless Entertainment 8GB – 1099 zł.
Tablet Creative ZiiO 10” Pure Wireless Entertainment 8GB – 1299 zł.

…Jeżeli Twój partner lubi słuchać muzyki …

Podaruj mu bezprzewodowy zestaw D200. Prosta konstrukcja i precyzyjne głośniki umieszczone we wzmocnionej, jednopowłokowej obudowie pozwolą na słuchanie muzyki
z każdego urządzenia z technologią Bluetooth — takiego jak telefon komórkowy, notebook, iPhone lub iPad. Prosta, ascetyczna forma, ze stylowym połyskującym wykończeniem będzie pasować do każdego wnętrza.

Sugerowana cena detaliczna zestawu to 349 zł.


2018-03-14T11:52:40+00:004 lutego 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: