zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Przewodnik nowoczesnej dziewczyny

Przewodnik nowoczesnej dziewczyny

Przewodnik nowoczesnej dziewczyny”, prowadzony przez Jane Buckingham, trendsetterkę i redaktorkę Cosmopolitan, to błyskotliwy, świeży i pełen spontaniczności program lifestyle’owy poświęcony wszystkim aspektom intensywnego życia współczesnej kobiety.

Oferuje gotową ściągawkę do wykorzystania w wielu życiowych sytuacjach. Unikanie rutyny, eleganckie podejmowanie gości, umawianie się na randkę – każdy odcinek poświęcony jest innemu tematowi. Pomysłowe dziewczyny występujące w serialu podzielą się z widzami swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pomogą nieco zapanować nad chaosem w codziennym życiu.
Jane i barwne grono jej przyjaciółek (wśród nich jest znana z serialu „CSI: Miami” Eva La Rue) udzielają wskazówek dotyczących rozmaitych spraw: od przygotowywania wyjątkowych przysmaków w zaledwie kilka minut, przez strategie ubiegania się o awans i wybór właściwego funduszu inwestycyjnego, po zaplanowanie niezapomnianej randki z ukochanym. Każdy półgodzinny odcinek poświęcony jest innemu tematowi i w dynamiczny sposób prezentuje cenne informacje, wskazówki i odpowiedzi ekspertów.

Jak wybrać najlepszego lekarza? Czym charakteryzuje się opera? Jakie są najlepsze metody na kaca? Jak sobie poradzić z zadłużeniem na karcie kredytowej? Jak urządzić idealny pokój dla gości? Nowe sposoby na urozmaicenie życia uczuciowego? Nie ma pytań ani tematów, które byłyby zbyt trudne lub zbyt błahe dla Jane, jej przyjaciółek i zespołu ekspertów – ze wszystkimi rozprawią się z wdziękiem i smakiem.

[nggallery id=900]

Na program „Przewodnik nowoczesnej dziewczyny” zapraszamy od 23 marca, w dni powszednie o godz. 10.30 i 17.00 na kanale Club TV

2011-03-23T08:45:38+01:0023 marca 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: